Sdílejte s přáteli:  

Mateřská škola Pešinova

Mateřská škola byla zřízena přestavbou místního hostince v roce 1960. Byla jednotřídní a navštěvovalo ji 34 dětí. V roce 1976 - 77 došlo k velké adaptaci.

Mateřská škola Pešinova

Mateřská škola Pešinova

Pešinova 146
50008 Hradec Králové - Nový Hradec Králové

Telefon: 495 264 679
E-mail: koutnikova@zsnovyhk.cz
Web: http://www.zsnovyhk.cz/1176194618-Materska-skola.html


Mateřská škola byla zřízena přestavbou místního hostince v roce 1960. Byla jednotřídní a navštěvovalo ji 34 dětí. V roce 1976 - 77 došlo k velké adaptaci. Přistavením jednoho patra byla rozšířena na dvoutřídní. Od roku 1960 je vedena pamětní kniha, kde jsou každoročně zaznamenávány údaje týkající se života v MŠ.

V přízemí je šatna pro obě třídy, první třída, jídelna, výdejna jídla, umyvárna pro první třídu a ředitelna. V prvním poschodí je umístěna druhá třída pro starší děti a sociální zařízení. Součástí MŠ je zahrada o rozloze 510 m2 s pískovištěm, skluzavkou a dřeným domečkem.Škola má 2 třídy v celodenním provozu: Provoz mateřské školy je od 6.30 do 16.30 hodin.Ve školce pracují 4 kvalifikované učitelky a 2 provozní pracovnice.

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.