Sdílejte s přáteli:  

Mateřská škola Sion

Školka Sion je jedna prima školka, která má ráda děti. Funguje v Hradci Králové již od roku 2000, původně jako Dětské centrum, od září 2006 jako Mateřská škola zapsaná v rejstříku MŠMT.

Mateřská škola Sion

Na Kotli 1201/27
50009 Hradec Králové

Telefon: 495 270 485
E-mail: skolka@sion.cz
Web: http://www.sion.cz/dc


Školka Sion je jedna prima školka, která má ráda děti. Funguje v Hradci Králové již od roku 2000, původně jako Dětské centrum, od září 2006 jako Mateřská škola zapsaná v rejstříku MŠMT.

Chceme, aby se u nás děti cítily co nejlépe v době, kdy s nimi rodiče nemohou být – prostě skoro „jako doma“. Rádi si s nimi povídáme a chceme jim být kamarády. Proto na ně ve školce nečekají paní učitelky, ale tety a strejda.
Celým programem, kroužky a celkovým přístupem chceme děti rozvíjet v pozitivním prostředí k důležitým životním hodnotám jako je fér jednání, kamarádství, zájem o druhé apod.
Víme, že je pro všechny důležité prostředí, jakým jsme obklopeni. Proto se snažíme, aby i interiér školky byl zařízen tak, jak to děti mají rády. Každý měsíc také obměňujeme výzdobu školky podle naplánovaného tématu. Vyzkoušeli jsme např. Afriku, ptáčky, dopravní prostředky, letní sporty a další.
Specifikem „Školky Sion“ je možnost pravidelné i nepravidelné účasti dětí. Děti mohou být ve školce jak na celodenní program, tak pouze na dopolední či odpolední, stejně tak i jen na vybrané dny. Možné je využít i nepravidelné návštěvy např. pouze na hodinu (při potřebě zařizování na úřadech apod.), pokud to aktuální kapacita dovoluje.

Kontakt:

Mateřská škola Sion
Na Kotli 1201/27
500 09  Hradec Králové

Tel: +420 495 270 485
Fax: +420 495 270 153

Email: skolka@sion.cz

[Web-Mateřská škola Sion]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.