Sdílejte s přáteli:  

Mateřská škola Sluničko

Záměrem předškolního vzdělávání na naší škole je: Dovést dítě na konci předškolního období k tomu, aby v rozsahu svých osobních předpokladů získalo věku přiměřenou fyzickou, psychickou i sociální samostatnost a základy kompetencí důležitých pro jeho další rozvoj a učení, pro život a vzdělávání.

Mateřská škola Sluničko

U Plovárny 1380
50401 Nový Bydžov

Telefon: 448 520 386
E-mail: slunicko.ms@tiscali.cz
Web: http://slunicko.novybydzov.cz


Záměrem předškolního vzdělávání na naší škole je: Dovést dítě na konci předškolního období k tomu, aby v rozsahu svých osobních předpokladů získalo věku přiměřenou fyzickou, psychickou i sociální samostatnost a základy kompetencí důležitých pro jeho další rozvoj a učení, pro život a vzdělávání.

Škola má vypracovaný koncept vlastního školního vzdělávacího programu pod názvem ROK SE SLUNÍČKEM, který v průběhu šk. roku 2001/02 ověřuje a zároveň pedagogové vytváří třídní vzdělávací programy. Školní vzdělávací program je strukturován do čtyřech hlavních tématických bloků, z nichž každý má několik podtémat. Jako hlavní témata jsme si zvolili roční doby, protože k přírodě mají děti velmi blízko, dává jim možnost přirozenou cestou poznávat nové a tím se učit. Člověk je od narození spjatý s přírodou. V každém ročním období v ní najde něco, co ho překvapí, obohatí.

Hlavními prioritami je plnění těchto cílů:
Podpora duševní pohody dětí, rozvoj jejich intelektu, řeči, poznávacích procesů a funkcí, vůle a tvořivosti, cestou přirozené výchovy a vzdělávání na základě interakce s okolím a svou vlastní prožitou zkušeností.
Zkvalitnit materiální podmínky MŠ.
Zkvalitnit organizační zajištění chodu MŠ.
Prohloubit spolupráci s rodiči, využívat MŠ jako poradenský servis, nabízet osvětové aktivity v otázkách výchovy a vzdělání předškolních dětí.
Prohloubení péče o děti se specifickými vzdělávacími potřebami.


Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.