Sdílejte s přáteli:  

Mateřská škola Stonožka

Na naší MŠ propagujeme osobnostně orientovaný model výchovy, klademe důraz na výběr poznatků a činností, které rozvíjejí vlastnosti a schopnosti dítěte.

Mateřská škola Stonožka

Benešova 222
54101 Trutnov

Telefon: 499 841 690
E-mail: ms_benesova@trutnov.cz
Web: http://mstrutnov.cz/nskolka.php?mesto=Trutnov%203&ide=2&akce=preregistr


Na naší MŠ propagujeme osobnostně orientovaný model výchovy, klademe důraz na výběr poznatků a činností, které rozvíjejí vlastnosti a schopnosti dítěte. Uplatňujeme dva základní principy výchovně vzdělávací činnosti: harmonizace potřeb a zájmů dítěte založené na společném poznávání a činnosti, využití přírody a uměleckého slova jako přirozených a blízkých sebeutvářecích činitelů. 
 
 
Prostředkem výchovy se stává rozšiřování poznatků, zkušeností, dovedností a zvyků. Chceme, aby naše škola připomínala dětem domov s útulným zákoutím pro hru, zábavu, plnění povinností i práci. Aby každé dítě nacházelo své místo, kam se může uchýlit s vědomím, že nablízku je dospělý, na něhož se lze kdykoli obrátit. Při všech činnostech chceme, aby vládlo ovzduší laskavé a důvěrné komunikace, která vytváří pocit bezpečí a pohody. 
Výchovné působení naši školy zaručuje spolupráci mezi všemi jeho zaměstnanci a mezi rodiči. Jejich společný přístup zajišťuje v individuálním rozvoji osobnosti dítěte bohatost námětů, variabilitu a alternativnost.

Kontakt:

Mateřská škola Stonožka  Trutnov 3 
Benešova 222 
Trutnov 3  
 
Telefon : 499 841 690 
E-mail : ms_benesova@trutnov.cz 

[Web - Mateřská škola Stonožka]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.