Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next liberecky-kraj golf next Mateřská škola Jablůňka

Mateřská škola Jablůňka

Cíl programu školy:Chceme , aby si děti s naší pomocí osvojily kompetence, které jsou důležité pro další život , a získaly vědomosti a dovednosti, které jim pomohou zvládnout základní školu.

Mateřská škola Jablůňka

Hřbitovní 3677/10
46601 Jablonec nad Nisou

Telefon: 483 320 873
E-mail: hrbitovni @ materska-skola.com
Web: http://www.materska-skola.com/hrbitovni/


Cíl programu školy:Chceme , aby si děti s naší pomocí osvojily kompetence, které jsou důležité pro další život , a získaly vědomosti a dovednosti, které jim pomohou zvládnout základní školu.

Vize dlouhodobého rozvoje školy
Chceme se podílet na všestranném rozvoji školy , jak po stránce růstu prestiže programu školy , tak i po stránce technicko materiálního vybavení. To se projeví  zájmem rodičů o umístění a školou plnou spokojených dětí , rodičů a pedagogů.

Mateřská škola byla otevřena v září roku 1979 jako 4 třídní škola s kapacitou 120 dětí.
Dva pavilony školy stojí uprostřed velké zahrady na ploše bývalého zahradnictví, po kterém tu zůstaly ovocné stromy. Jejich skromnou úrodu  využíváme ve školní kuchyni. Přední zahrada s nádvořím je dobře stíněna vysokou zelení a skromně vybavena  zahradním zařízením.  Zadní část zahrady je veliká, částečně zastíněná v obvodu břízami a javory, ve středu osázena novou středně vysokou zelení.
Tato část zahrady je nově vybavena zahradní architekturou pro děti, má 4 velká pískoviště, asfaltové cesty pro kola a káry, lanovku a přístup na terasy budov.
Budova je rozčleněna na dva pavilony se dvěma podlažími. Každé podlaží tvoří jednu třídu. Je zde mnoho oddělených prostor  umožňujících vytvoření center činností a soukromí pro dětské hry .
V suterénu je kromě kuchyně také prádelna a keramická dílna.
Všechny prostory jsou prostupné.
Materiálně technické vybavení je dobré.
Ve smíšených třídách je maximálně 20 dětí. Přináší to mnoho možností vzájemné pomoci , učení , spolupráce a komunikace.Pomáhá to i k lepšímu nástupu nových dětí do školy.


Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.