Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next liberecky-kraj golf next Mateřská škola Korálek

Mateřská škola Korálek

Školní vzdělávací program naší mateřské školy je týmová práce všech pedagogických pracovnic naší školy. Struktura našeho školního vzdělávacího programu vznikla v roce 2003 a z jeho základu se odvíjí třídní vzdělávací programy jednotlivých tříd.

Mateřská škola Korálek

Aloisina výšina 645/55
46015 Liberec XV

Telefon: 482311604
E-mail: koralek@mskoralek.cz
Web: http://mskoralek.cz/predstavujeme-se


Školní vzdělávací program naší mateřské školy je týmová práce všech pedagogických pracovnic naší školy. Struktura našeho školního vzdělávacího programu vznikla v roce 2003 a z jeho základu se odvíjí třídní vzdělávací programy jednotlivých tříd. Školní vzdělávací program je v souladu s Rámcovým programem předškolního vzdělávání a stejně tak jednotlivé třídní programy vychází z cílů a kompetencí, které jsou dány Rámcovým vzdělávacím programem.

Noční hlídání dětí:
Tuto službu mohou využívat rodiče, kteří pracují na směny a nemají možnost zajistit si péči o dítě přes noc. (celotýdenní služba)
Tuto službu mohou využít rodiče, pokud potřebují zajistit péči o dítě nárazově – služební cesta, návštěva divadla, plesu a jiné)
Tato služba se objednává u třídních učitelek předem a uskuteční se, pokud je přihlášeno nejméně 7 dětí.

Tématické víkendy pro děti:
Tato služba je koncipována do tematických bloků zaměřených na ekologii a tvořivé dílny pro děti o víkendu. Lze domluvit sobotní blok od 8,30 do 16,30 hodin, nebo blok spojený s nočním hlídáním do neděle 08,00 hodin. Tato se objednává předem u třídních učitelek a zrealizuje se, pokud se přihlásí nejméně 7 dětí.

Internátní péče o děti do 10 let:
Tato služba je vhodná pro rodiče, kteří nemají možnost zajištění péče o děti v pracovních dnech ( služební cesta, dovolená, lázně…).
Služba zajistí po přijetí dítěte do internátní péče odvoz do školy a ze školy, přípravu na další školní den, stravu a nocování.

Kontakt:

Mateřská škola Korálek
Aloisina výšina 645/55
460 15 Liberec XV

tel: 482311604, 482751158

e-mail: koralek@mskoralek.cz

[Web-Mateřská škola Korálek ]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.