Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next liberecky-kraj golf next Mateřská škola Pod Lesem

Mateřská škola Pod Lesem

Výchovná práce je dána rámcovým programem. Výchovnou prací přibližujeme dětem poznatky, které rozšiřujeme a prohlubujeme, učí se tak nenásilnou formou nejen děti, ale všichni.

Mateřská škola Pod Lesem

Československé armády 37/16
46605 Jablonec nad Nisou - Rýnovice

Telefon: 483 305 258
E-mail: rynovice@materskaskola.cz
Web: http://www.materskaskola.cz/rynovice


Výchovná práce je dána rámcovým programem. Výchovnou prací přibližujeme dětem poznatky, které rozšiřujeme a prohlubujeme, učí se tak nenásilnou formou nejen děti, ale všichni.

12. Mateřská škola Rýnovice je trojtřídní MŠ s ka-pacitou 67 dětí.MŠ je umístěná na okraji města kde je klidné prostředí s možností spousty výletů a vycházek do přírody.Disponujeme velmi dobře vybavenou zahradou kde nalezneme například dřevěné průlezy, bazén, skluzavky, ohniště atd.Budova mateřské školy je vilového typu, což nabízí rodinné prostředí, děti všech věkových skupin se denně setkávají a znají se.
Pro děti zajišťujeme společná kulturní vyžití, jezdíme do divadla, divadlo a kouzelník jezdí do školy. Na společné výlety i do městského divadla jezdíme objednaným autobusem, který nám vždy ochotně zapůjčí dopravní podnik města Jablonce nad Nisou.
Zúčastňujeme se plaveckého výcviku, opět dojíždíme autobusem do bazénu i zpátky do školy.
Děti z MŠ se zúčastňují výtvarných soutěží, pracujeme s různými výtvarnými technikami, pracujeme s keramickou hlínou, výrobky si vypalujeme ve vlastní keramické peci.
Jednou z velmi oblíbených akcí je spaní ve školce, kterou každoročně plánujeme a uskutečňujeme pro budoucí školáky na rozloučení se školkou.
Další pořádané akce: 
Návštěva čerta a Mikuláše, vánoční besídka, karnevalový rej, loučení se zimou a vítání jara, pálení čarodějnic, celodenní výlet na den dětí, polodenní výlet, čertí rej, zimní a jarní zpívání na schodech pro rodiče, podzimní a jarní výtvarná a keramická dílna s rodiči, pasování dětí na školáky (loučení s MŠ), stezka pro odvážné, angličtina pro děti a ukázka výuky formou hry.

Kontakt:

Mateřská škola Pod Lesem
Československé armády 37/16
466 05  Jablonec nad Nisou-Rýnovice

Tel: +420 483 305 258

Email: rynovice@materskaskola.cz

[Web-Mateřská škola Pod Lesem]

 

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.