Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next liberecky-kraj golf next Mateřská škola Pohoda

Mateřská škola Pohoda

Hlavními cíli předškolní výchovy v MŠ je rozvíjení dítěte a jeho schopnosti učení, příprava na vstup do ZŠ. Získání osobní samos-tatnosti a zdravého sebevědomí.

Mateřská škola Pohoda

Tichá 3892/19
46602 Jablonec nad Nisou - Jablonecké Paseky

Telefon: 483 316 442
E-mail: info@mspohoda.cz
Web: http://www.mspohoda.cz


Hlavními cíli předškolní výchovy v MŠ je rozvíjení dítěte a jeho schopnosti učení, příprava na vstup do ZŠ. Získání osobní samos-tatnosti a zdravého sebevědomí.Osvojení si základních hodnot naší společnosti.

Při pobytu dětí v MŠ je dětem dán dostatečný prostor pro spon-tánní aktivity, činnosti a hry.

Vzdělávání se v mateřské škole uskutečňuje podle Školního vzdělávacího programu (dále ŠVP PV) – „ Čtyři roční období ve školce plné pohody ", který je zpracován podle podmínek školy a v souladu se státním Rámcovým vzdělávacím programem pro předškolní vzdělávání. ŠVP PV  vychází z RVP PV, respektuje hlavní cíle předškolního vzdělávání, je v něm zakomponován obsah vzdělávacích oblastí reflektující vývoj dítěte a to tak, aby co nejvíce přispěl  dětem k osvojení životních kompetencí. Předškolní vzdělávání zajišťují pedagogičtí pracovníci s odborným vzděláním. Vyučovacím jazykem je jazyk český.

Prioritní cíle ŠVP PV:
·Doplňovat rodinnou výchovu a v úzké vazbě na ni pomáhat zajistit dítěti dostatek vhodných podnětů k jeho aktivnímu rozvoji a učení.
·Vytvářet a nabízet vhodné vzdělávací prostředí, pro děti vstřícné, podnětné, zajímavé a obsahově bohaté, kde se dítě bude cítit jistě, bezpečně, radostně a spokojeně, a které mu zajišťuje možnost projevovat se , bavit a zaměstnávat se přirozeným dětským způsobem.
·Rozvíjet osobnost dítěte, podporovat jeho tělesný  rozvoj a zdraví, jeho osobní spokojenost a pohodu, napomáhat mu v chápání okolního světa a motivovat je k dalšímu poznávání a učení, vlastnímu vzdělávacímu úsilí.


Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.