Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next liberecky-kraj golf next Mateřská škola Severní

Mateřská škola Severní

Naše mateřská škola je postavena přímo v centru českolipského sídliště Sever. Skládá se ze čtyř pavilonů, ve kterých je umístěno 7 tříd a jeden pavilon je zařízen jako hospodářský. V hospodářském pavilonu se nachází školní kuchyně a prádelna.

Mateřská škola Severní

Severní 2214
47001 Česká Lípa

Telefon: 487 520 975
E-mail: ms_sever@seznam.cz
Web: http://www.sweb.cz/ms_sever


Naše mateřská škola je postavena přímo v centru českolipského sídliště Sever. Skládá se ze čtyř pavilonů, ve kterých je umístěno 7 tříd a jeden pavilon je zařízen jako hospodářský. V hospodářském pavilonu se nachází školní kuchyně a prádelna.

Do mateřské školy jsou přijímány děti od 2,5 - 6 let. Zabezpečení tříd po materiální stránce je na velice dobré úrovni. Škola je stále doplňována novými pomůckami, hračkami a interiéry tříd jsou velmi často a účelově zdobeny. Ve třídách se nám daří budovat hrací koutky pro jednotlivá témata výuky. Bylo zakoupeno několik velkokapacitních balení stavebnice Lego, které slouží k výuce a byly umístěny ve všech našich třídách. Snažíme se připravit pro děti příjemné a motivační prostředí, do kterého se rády vracejí.
Pro hudebně a pohybově talentované děti byla zřízena třída s tímto speciálním zaměřením. Tato třída má velice dobré výsledky nejen v našem městě, ale pravidelně se již od roku 1998 účastní oblastního kola festivalu mateřských škol -  "Mateřinka" v Liberci. Již 4 x  byla naše třída nominována na celostátní festival mateřských škol v Nymburce.
Každá třída má vypracovaný projekt výchovné práce, společně s rodinou se tak snažíme o harmonický vývoj a respektování přirozených potřeb dítěte. Celý kolektiv pedagogických pracovnic připravuje nový školní rámcový vzdělávací program pro předškolní vzdělávání (dále jen RVPPV). Tzn. že předškolní vzdělávání bude oficiální výchozí etapa pro vzdělávání na dalších stupních škol.

Kontakt:

Mateřská škola Severní
Severní 2214
470 01  Česká Lípa

Tel: +420 487 520 975

Email: ms_sever@seznam.cz

[Web-Mateřská škola Severní]


Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.