Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next liberecky-kraj golf next Mateřská škola Šikulka

Mateřská škola Šikulka

Škola pracuje podle RVPPV, který máme zpracovaný dle specifik a potřeb školy ve školním vzdělávacím programu (ŠVP). Ten je dále zpracován na třídní vzdělávací program (TVP). Třídy jsou rozděleny podle věku.

Mateřská škola Šikulka

Moskevská 2434
47001 Česká Lípa

Telefon: 487 883 085
E-mail: ms.moskevskacl@tiscali.cz
Web: http://www.ms-sikulka.cz


Škola pracuje podle RVPPV, který máme zpracovaný dle specifik a potřeb školy ve školním vzdělávacím programu (ŠVP). Ten je dále zpracován na třídní vzdělávací program (TVP). Třídy jsou rozděleny podle věku.V každé třídě je 25 dětí, kapacita celé školy je tedy 100 dětí. Pracuje zde osm učitelek včetně ředitelky, dvě provozní pracovnice a čtyři pracovnice ve školní jídelně.

Budova školy se nachází na klidném slunném místě ve velké členité školní zahradě s bohatou různorodou zelení – ovocné stromy, keře, jehličnaté a listnaté stromy.
Budova je dvoupodlažní, má 4 třídy, vždy dvě na poschodí, třídy jsou stejné, zrcadlově postavené, prostorné. Každá třída má svou pracovnu, odpočívárnu, umývárnu, WC, šatnu, kuchyňku a terasu.
Při vstupu do školy je velká hala, kde se děti přezouvají. Hala v poschodí slouží především pro pořádání různých akcí či schůzky s rodiči. V suterénu jsou prostory školní kuchyně, prádelna, tělocvična, kterou využíváme po celý rok, keramická a pracovní dílna a sauna.
Sauna má vlastní prohřívání, dva bazény, odpočívárnu a hygienické zázemí. Je po celkové rekonstrukci.

Stravování je zajištěno z vlastní školní kuchyně, jídelníček je obměňován každý týden, vystavený je v šatnách k nahlédnutí rodičům. Je pestrý, hodně čerstvé zeleniny, racionální pečivo, zelné saláty atd.

Kontakt:

Mateřská škola Šikulka
Moskevská 2434
470 01 Česká Lípa

Tel: +420 487 883 085

Email: ms.moskevskacl@tiscali.cz

[Web-Mateřská škola Šikulka]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.