Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next liberecky-kraj golf next Mateřská škola U pěti veverek

Mateřská škola U pěti veverek

Pracujeme dle RVP a inspirujeme se materiálem „ Barevné kamínky“, kde nacházíme náměty, témata pro svou práci s dětmi. Vzhledem k tomu, že jsme dvoutřídní MŠ je naše spolupráce učitelek velmi úzká, vzájemně se doplňujeme, inspirujeme, předává-me si zkušenosti.

Mateřská škola U pěti veverek

Arbesova 3779/50
46604 Jablonec nad Nisou - Mšeno nad Nisou

Telefon: 483 705 788
E-mail: arbesova @ materska-skola.com
Web: http://www.materska-skola.com/arbesova/


Pracujeme dle RVP a inspirujeme se materiálem „ Barevné kamínky", kde nacházíme náměty, témata pro svou práci s dětmi. Vzhledem k tomu, že jsme dvoutřídní MŠ je naše spolupráce učitelek velmi úzká, vzájemně se doplňujeme, inspirujeme, předává-me si zkušenosti.Taktéž je velmi úzká spolupráce s provozními zaměstnanci, kteří pomáhají a aktivně se zapojují do všech akcí konaných MŠ. Tento blízký kontakt umožňuje vytvořit dětem tzv. „ rodinné prostředí".
Poskytujeme dobré zázemí citlivějším a labilnějším dětem, které mají problém adaptovat se na nové prostředí. Nebráníme se ani alternativnímu přístupu ve výchově.

MŠ byla otevřena v 80.letech minulého století s kapacitou 60ti dětí.
Budova je umístěna uprostřed krásného a klidného prostředí v oblasti Mšeno Jablonec nad Nisou za třetí přehradou  ( v blízkosti bývalého Elitexu) s možnostmi krásných vycházek a polodenních výletů.
Máme dva pavilony  umístěné v prostorné a upravené zahradě se dvěma pískovišti. V první budově jsou třídy a herny, které vytvářejí různá zákoutí pro hru a činnosti dětí. V druhé  hospodářské budově je kuchyň a prádelna s mandlem. Materiálně-technické vybavení je vcelku dobré.

Rozdělení tříd:
1.třída Koťátka   3 – 4,5 leté, 2.třída Berušky   5 – 6 leté


Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.