Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next liberecky-kraj golf next Mateřská škola Žlutá

Mateřská škola Žlutá

Budova se nachází ve středu města, je v dosahu městské hromadné dopravy.Mateřská škola je trojtřídní, je to vilová stavba, má dvě křídla.

Mateřská škola Žlutá

Jugoslávská 13
46601 Jablonec nad Nisou

Telefon: 483 710 645
E-mail: msjugoslavska @ seznam.cz
Web: http://www.msjugoslavska.cz/web/


Budova se nachází ve středu města, je v dosahu městské hromadné dopravy.Mateřská škola je trojtřídní,  je to vilová  stavba, má dvě křídla.

Školní vzdělávací plán  je sestaven z časových tématických bloků  , které  pedagogové dotvářejí ve svých třídách podtématy ke krátkodobému plánování ve svém Třídním vzdělávacím programu .
Podtémata  k časovým tématům sestavují obě  třídní  učitelky  na  období  jednoho i více  týdnů , podle potřeby . Podtémata rozpracovávají v konkrétní podobě do sešitu příprav a zohledňují v nich všechny  oblasti   „Rámcového  programu  pro  předškolní vzdělávání" .
Námět  vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání vychází z lidových tradic a zvyků  a  základem jsou svátky a oslavy , jejichž   kořeny jsou  hluboko v minulosti . Navazuje na odkaz lidových tradic a začleňuje to, co je v lidových tradicích nosné  do dnešní doby .

 Materiál odpovídá požadavkům pro výchovu a vzdělávání dětí předškolního věku. Je silně motivační, je přirozený, učí tvořit, podněcuje fantazii a spolu -práci.
Respektuje individuální zvláštnosti dětí  a dává jim dostatek prostoru pro seberealizaci .
Vede děti ke kázni , odpovědnosti , ohleduplnosti a toleranci .
Je založen na hraní , zábavě a činnostech , které v dětech probouzejí zvídavost a potřebu dívat se kolem sebe a poznávat .


Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.