Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next liberecky-kraj golf next Mateřská školka Kapička

Mateřská školka Kapička

Mateřská škola je vilového typu, útulná, napodobující rodinné prostředí.

Mateřská školka Kapička

Mateřská školka Kapička

Husova 1444/3
46601 Jablonec nad Nisou

Telefon: 483 312 800
E-mail: husova@ materska-skola.com
Web: http://www.materska-skola.com/husova/web/


MŠ ,,Kapička" je 3 třídní vilová mateřská škola s celodenním provozem, s kapacitou 55 dětí, která je 3 podlažní. V přízemí mateřské školy se nachází 1. malé oddělení, šatna dětí 1. a 3. třídy, ředitelna, kuchyň a sociální zařízení. V 1. poschodí se nachází 2. třída, sociální zařízení, šatna, a lehárna. V 2. poschodí je 3. třída - nejstarších dětí, sociální zařízení a rehabilitační místnost. Mateřská škola je útulná, napodobující rodinné prostředí. Děti se tu setkávají denně, znají se a pomáhají si. V suterénu školy máme saunu s odpočívárnou.

Školku mohou navštěvovat děti s alergiemi, nebo děti zdravotně oslabené. Nadstandardem naší školy je zdravotní péče lékařky alergologie a fyzioterapeutek, které s dětmi inhalují a provádějí speciální rehabilitační péči.

Mateřská škola je na okraji města v dosahu MHD. Součástí mateřské školy je školní jídelna s kapacitou 61 jídel. V okolí MŠ jsou dvě základní školy.

Děti jsou rozděleny do tří tříd podle věku. Každá třída sídlí v jiném podlaží. Při příchodu do 7.45 hod jsou děti spojeny v jedné třídě a od 15.00 do 16.30 hod také.

Speciální učebny nemáme.  V suterénu školy je sauna a odpočívárna, kterou využívají děti od října do dubna k otužování organismu. Zahrada je nově vybavena průlezkami a ostatními prvky k odpočinku i zábavě z  ,,Tomových parků", máme zde i pískoviště.

UMÍSTĚNÍ ŠKOLKY

Škola leží na okraji města, v blízkosti hlavní silnice, která vede do Tanvaldu a Harrachova. Dostupná je i městskou dopravou, autobusem č.2 a 16.

Za budovou je školní zahrada, která není velká, ale vybavení odpovídá potřebám dětí.  Byla dovybavena novými průlezkami a houpačkami pro děti, takže poskytuje dětem dokonalé vyžití. Máme blízko do lesa a do přírody, kam se vypravují především starší děti.

BUDOVA MATEŘSKÉ ŠKOLKY

Mateřská škola je vilového typu, útulná, napodobující rodinné prostředí. Děti se tu setkávájí  denně, znají se a pomáhají si. V přízemí se nachází šatna pro všechny děti a oddělení malých dětí, v prvním poschodí jsou herny pro prostřední děti a společná ložnice.    V druhém poschodí je třída pro velké a předškolní děti. Součástí školky je alergologická a rehabilitační ordinace, s inhalačními přístroji, velkými míči na cvičení a dalšími pomůckami, která se nachází ve druhém poschodí.

Školku mohou navštěvovat děti s alergiemi a děti oslabené respiračními nemocemi. Třikrát týdně zde probíhají inhalace, masáže a cvičení.

Zřizovatelem je Magistrát města Jablonec nad Nisou.Škola hospodaří z rozpočtu Magistrátu města, z plateb rodičů, dobrovolných příspěvků rodičů - divadla, výlety, akce…, ze stravného. Provoz mateřské školy je od 6.30 - 16.30 hodin. Mateřská škola má nově tři třídy s kapacitou 55 dětí.

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.