Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next liberecky-kraj golf next Mateřská školka Slunečná

Mateřská školka Slunečná

S pomocí zapojení všech složek rámcového plánu chceme dětem vytvořit prostředí, ve kterém se budou dobře rozvíjet , podporovat rozvoj sociálního cítění, pomáhat jim při rozvíjení odpovědnosti , nezávislosti a sebekontroly.

Mateřská školka Slunečná

Slunečná 336/9
46601 Jablonec nad Nisou

Telefon: 483 711 503
E-mail: slunecna@materskaskola.cz
Web: http://www.materskaskola.cz/slunecna


S pomocí zapojení všech složek rámcového plánu chceme dětem vytvořit prostředí,  ve kterém se budou dobře rozvíjet , podporovat rozvoj sociálního cítění, pomáhat jim při rozvíjení odpovědnosti , nezávislosti a sebekontroly.

Rozvíjení dítěte a jeho schopnosti učení-podporovat tělesný rozvoj, spokojenost a pohodu, podporovat chápání okolního světa, motivovat dítě k aktivnímu poznání, povzbuzovat jeho chuť k učení, rozvíjet řeč, zájem poznávat nové, rozvíjet schopnost přemýšlet a rozhodovat se, objevovat a porozumět věcem kolem sebe.
Osvojení si sociálního cítění, osvojení základů hodnot, na nichž je založena naše společnost
-poskytnout dítěti možnost poznávat hodnoty – svoboda, rovnost všech lidí, lidská práva,péče o druhé, solidarita, předávat kulturní dědictví- hodnoty , tradice, rozvíjet schopnost komunikovat, spolupracovat, vést děti k sociální soudržnosti, připravit je na život ve společnosti.
Získání nezávislosti,odpovědnosti a sebekontroly- rozvíjet poznání sebe sama, vlastních zájmů možností a potřeb, vytvářet příležitosti k rozvoji sebevědomí a získání zdravé sebedůvěry, vést dítě k zájmu podílet se na společenském životě, činnostech ve škole i v rodině, učit je spolupracovat, akceptovat a tolerovat druhé, vést dítě k poznání, že může svou životní situaci ovlivňovat, jednat svobodně, ale odpovídá za svá rozhodnutí.

Kontakt:

Mateřská školka Slunečná-Jablonec nad Nisou
Slunečná 336/9
466 01  Jablonec nad Nisou

Telefon: +420 483 711 503
Email: slunecna@materskaskola.cz

[Web - Mateřská školka Slunečná]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.