Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next liberecky-kraj golf next Mateřská školka Srdíčko

Mateřská školka Srdíčko

Jsme trojtřídní mateřská škola v právní subjektivitě se zaměřením na estetickou a mravní výchovu.

Mateřská školka Srdíčko

Oldřichova 836/5
46007 Liberec III - Jeřáb

Telefon: 485 103 049
E-mail: srdicko@volny.cz
Web: http://www.srdicko.liberec.net


Jsme trojtřídní mateřská škola v právní subjektivitě se zaměřením na estetickou a mravní výchovu.Vedle zdravých dětí máme dveře otevřené i pro děti handicapované.Veškerá činnost směřuje k vytvoření rodinné atmosféry. Děti různého věku jsou zařazovány do jednotlivých skupin (červené, modré a žluté srdíčko) a jejich rodiče k nám mají přístup po celý den. Adaptace dítěte tak probíhá pozvolna za jejich přítomnosti.
Součástí činnosti mateřské školy pro děti je plavecký výcvik, bruslení, čtvrteční výlety, společné oslavy svátků a narozenin, zahradní slavnosti, dramatický soubor "Srdcata", neurolinquistický program pro předškolní děti, seznamování s angličtinou.
Vedle bohatého každodenního programu nabízíme pro rodiče s dětmi včetně absolventů víkendové akce. Na našem kontě je mnoho víkendových setkání, týdenních pobytů u moře, pohádkových bálů pro veřejnost, výstavy výtvarných prací, účast dramatického souboru Srdcata na veřejných vystoupeních (liberecká Mateřinka), soutěžích a podobně.

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.