Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next liberecky-kraj golf next MŠ Josefa Hory - Mšenáček

MŠ Josefa Hory - Mšenáček

Filozofií naší mateřské školy je předávat a zprostřed-kovávat dětem základní životní zkušenosti v přirozeném prostředí vrstevníků, cestou výchovy a vzdělávání zalo-žené na principu uspokojování individuálních potřeb a zájmů.

MŠ Josefa Hory - Mšenáček

Josefa Hory 4097/31
46604 Jablonec nad Nisou

Telefon: 483 704 643
E-mail: ms.msenacek@seznam.cz
Web: http://www.msmsenacek.cz


Filozofií naší mateřské školy je předávat a zprostřed-kovávat dětem základní životní zkušenosti v přirozeném prostředí vrstevníků, cestou výchovy a vzdělávání zalo-žené na principu uspokojování individuálních potřeb a zájmů.

Snažení všech zaměstnanců školky směřuje k tomu, aby zde bylo dítě šťastné a spokojené.
Koncepce školy je vytvořena podle Rámcového vzdělávacího programu, který je rozpracován do jednotlivých ročních plánů tříd.
Velkou péči věnujeme spolupráci s rodiči a jejich informovanosti.Tradicí je spolupráce s městským úřa-dem, ostatními MŠ, ekocentrem Divizna v Liberci, Oldřichově v Hájích, blízkými školami, psychologem.
V současné době má škola čtyři třídy, tři jsou věkově smíšené a jedna třída dětí předškolního věku a dětí s odkladem školní docházky. V této třídě probíhá intenzivní příprava dětí na vstup do základní školy. Děti po obědě nespí a zabývají se touto činností.
Mateřská škola má kapacitu 95 dětí a provoz od 6.30 hodin do 16.30 hodin.
Školka leží mimo centrum a má skvělé podmínky pro pobyt dětí venku. Děti mohou využívat i velkou školní zahradu, která je po částečné rekonstrukci vybavena dřevěným zahradním zařízením.


Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.