Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next liberecky-kraj golf next Soukromá Mateřská škola Kvítko

Soukromá Mateřská škola Kvítko

Soukromá mateřská škola Kvítko byla zřízena 15.2.1993, do sítě škol byla zařazena MŠMT 1.5.1993 s počtem cca 22 dětí, dále po zřízení další třídy k 1.9.1995 s počtem 49 dětí.

Soukromá Mateřská škola Kvítko

Karla Poláčka 130
47001 Česká Lípa

Telefon: 487 853 806
E-mail:
Web: ttp://www.mskvitko.unas.cz


Soukromá mateřská škola Kvítko byla zřízena 15.2.1993, do sítě škol byla zařazena MŠMT 1.5.1993 s počtem cca 22 dětí, dále po zřízení další třídy k 1.9.1995 s počtem 49 dětí.

Motto: „ Rozsévej květy, všude a stále, kamkoliv jdeš, protože se ti málokdy podaří jít ještě jednou po stejné cestě“……..
……„jen společně můžeme dosáhnout toho, že člověk, který vyroste z dnešního dítěte, bude nejen umět a znát, ale jeho srdce nebude okoralé a nepřístupné, nebude lhostejný k lidem ani k přírodě….“
Dlouhodobým cílem vzdělávacího programu soukromé mateřské školy KVÍTKO není stírat rozdíly mezi dětmi, třídit děti do určitých skupin / zdravotních, handicapových/, přehlížet individuální pocity, nadřazovat určité zájmy a jiné omezovat.
Naším cílem je chápat dítě jako jedinečnou a neopakovatelnou osobnost, která má již v tomto věku právo být sama sebou a právě jako taková má být akceptována.
Rády bychom, aby z dětí vyrostli slušní lidé.
Chceme, aby tito lidé uměli pozdravit, poděkovat, omluvit se, pomoci, podívat se zpříma do očí, byli samostatní, neutíkali před zodpovědností. To nám připadá podstatné.
Upřednostňujeme komunikaci, protože komunikace znamená vyměňovat si a sdílet informace s ostatními lidmi a dělit se s nimi o svoje myšlenky, pocity a otázky. Komunikace je klíč vstupu do společnosti, je to také síla, která lidstvo spojuje v jedinou kulturu.

Kontakt:

Soukromá Mateřská škola Kvítko, s.r.o.
Karla Poláčka 1301
470 01  Česká Lípa

Tel: +420 487 853 806

[Web-Soukromá Mateřská škola Kvítko]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.