Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next liberecky-kraj golf next Základní škola a mateřská škola Klíč

Základní škola a mateřská škola Klíč

Mateřská škola Klíč se nachází v centru České Lípy na klidném místě v jedné společné budově s prvním stupněm základní školy. Od školního roku 2006-2007 byly prostory mateřské školy rozšířeny na dvě třídy.

Základní škola a mateřská škola Klíč

Klášterní ulice 2490,PO BOX 25
47011 Česká Lípa

Telefon: 487521560
E-mail: skola@skolaklic.cz
Web: http://www.skolaklic.cz/index.php?akce=sekca&sekce=31


Mateřská škola Klíč se nachází v centru České Lípy na klidném místě v jedné společné budově s prvním stupněm základní školy. Od školního roku 2006-2007 byly prostory mateřské školy rozšířeny na dvě třídy.Součástí školy je školní zahrada, vybavená pískovištěm, houpačkami, průlezkami, skluzavkou, altánkem pro náčiní, hračkami a tříkolkami. V blízkosti školy je městský park, který využíváme k pozorování stromů v různých ročních obdobích, pozorování ptactva a veverek, sběru přírodnin... V zimním období využíváme členitý park k zimním radovánkám jako bobování atp. V dalším blízkém okolí MŠ se nachází dopravní hřiště a přilehlé hřiště obklopené stromy, které velmi často využíváme k seznamování dětí s dopravní tématikou. Přilehlé hřiště využíváme ke sportování a hře pohybových her, též k pozorování přírody, na jaře k pozorování hnízdění ptactva (sojky, kosa, straky), pozorování probouzející se přírody, klíčení semen, na podzim ke sběru přírodnin... Nedaleko se nachází městský stadion, kam chodíme sportovat a procvičovat atletické disciplíny.

Kontakt:

Základní škola a mateřská škola Klíč
Klášterní ulice 2490,PO BOX 25
470 11 Česká Lípa

Tel: 487521560

E-mail: skola@skolaklic.cz

[Web-Mateřská škola Klíč]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.