Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next moravskoslezky-kraj golf next Mateřská škola Adamusova 7

Mateřská škola Adamusova 7

Naše Mateřská škola vznikla sloučením MŠAdamusova a MŠKlegova, proto máme dvě budovy a Vy máte možnost si vybrat, která se Vám líbí více. Jedna je na ulici Adamusova a druhá na ulici Klegova v Ostravě-Hrabůvce.

Mateřská škola Adamusova 7

Adamusova 1041/7
70030 Ostrava-Hrabůvka

Telefon: 596 787 528
E-mail: ms.klegova@seznam.cz
Web: http://www.msadamusova.wz.cz


Naše Mateřská škola vznikla sloučením MŠAdamusova a MŠKlegova, proto máme dvě budovy a Vy máte možnost si vybrat, která se Vám líbí více. Jedna je na ulici Adamusova a druhá na ulici Klegova v Ostravě-Hrabůvce.

Na budově Adamusova je 6 tříd, z toho v jedné třídě zajišťujeme péči o děti mladší 3 let.

Na odloučeném pracovišti Klegova je 5 tříd: 4 třídy běžné a 1 třída speciální, pro děti s více vadami.
Ve všech třídách jsou děti rozděleny podle věku, ve speciální třídě jsou třídní vzdělávací programy doplněny o speciální redukční, kompenzační a rehabilitační činnosti.
Poskytujeme dětem podnětné, zajímavé, obsahově bohaté prostředí s celkově dobrou vybaveností hračkami, učebními pomůckami, prostornou zahradou s množstvím listnatých, jehličnatých stromů, keřů a travnatými plochami. Zahrada je vybavena pískovišti průlezkami, kladinami, houpačkami. Ve spolupráci se zřizovatelem udržujeme a vylepšujeme vybavenost interiéru, stav budov a zahrady.

Naším cílem je zprostředkovávat dětem základní životní zkušenosti v přirozeném prostředí cestou výchovy a vzdělávání založeném na principu uspokojování individuálních potřeb a zájmů. Usilujeme o to, aby se u nás děti cítily spokojeně a šťastně.K úspěšnosti a naplňování našich cílů také přispívá převaha pozitivního hodnocení a stimulace, přátelská atmosféra ve třídách, funkčnost a spolupráce našeho pracovního týmu.

Kontakt:

Mateřská škola Adamusova 7
Adamusova 1041/7
700 30  Ostrava-Hrabůvka

Tel: +420 596 787 528
     
Email: ms.klegova@seznam.cz

[Web-Mateřská škola Adamusova 7]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.