Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next moravskoslezky-kraj golf next Mateřská škola Chrustova

Mateřská škola Chrustova

Naše mateřská škola sídlí ve Slezské Ostravě, na ulici Chrustova.Říkáme si mateřská škola Paprsek.Zřizovatelem je statutární město Ostrava, městský obvod Slezská Ostrava a jsme příspěvkovou organizací.

Mateřská škola Chrustova

Chrustova 1448/11
71300 Ostrava-Slezská Ostrava

Telefon: 596 613 204
E-mail: mspaprsek@seznam.cz
Web: http://www.mschrustova.estranky.cz


Naše mateřská škola sídlí ve Slezské Ostravě, na ulici Chrustova.Říkáme si mateřská škola Paprsek.Zřizovatelem je statutární město Ostrava, městský obvod Slezská Ostrava a jsme příspěvkovou organizací.Naše školka je rozdělena do tří věkově smíšených tříd - Sluníčka, Berušky a Světlušky (třída v ZŠ). Od 1.8.2007 k nám patří také jednotřídní Mateřská škola Ostrava Hrušov, Na Liščině 12.
Od roku 2002 pracujeme v mezinárodním vzdělávacím programu Začít spolu.Tento program především zdůrazňuje individuální přístup k dítěti, integrované učení ( vzdělávací přístup spočívající ve vyhledávání témat blízkých dětem, který zahrnuje celou osobnost dítěte, umožňuje mu získávat reálný pohled na svět ) a inkluzi dětí se speciálními potřebami ( společné vzdělávání všech dětí v běžných MŠ ). Jedním ze základních principů programu Začít spolu je aktivní spolupráce a partnerství rodinya školy v oblasti výchovy a vzdělávání.
Program se zaměřuje na rozvoj těch charakteristických rysů osobnosti, které budou v rychle se měnící době obzvláště potřebné ( například schopnost přijímat změny a aktivně se s nimi vyrovnávat, samostatně kriticky myslet, umět si vybírat a něst za svou volbu odpovědnost, samostatně a efektivně se učit, dokázat spolupracovat ).

Budova je jednopodlažní /bezbariérová/, částečně podsklepená, pavilónového typu a její prostory byly vždy využívány k účelům provozování mateřské školy. Její technický stav je dobrý.
V budově se nachází dvě třídy / každá má své hygienické zařízení/. Dále se zde nachází plynová kotelna, prostor pro úklidové prostředky přípravna jídla, šatna pro zaměstnance, sborovna propojena s kanceláří školy, 3x WC, sklad zahradních hraček. Budova umožňuje neustálý kontakt dětí ze všech tříd.
Školní zahrada obklopuje budovu MŠ, je osázená vzrostlými stromy a keři, pro výchovnou práci slouží jedno pískoviště, houpačky a průlezky sloužící oběma třídám. Prostory školní zahrady jsou vybavené tak, aby umožňovaly dětem rozmanité pohybové a další aktivity.

Kontakt:

Mateřská škola Chrustova
Chrustova 1448/11
713 00  Ostrava-Slezská Ostrava

Tel:  +420 596 613 204      
Mobil:+420 739 077 947
     
Email: mspaprsek@seznam.cz

[Web-Mateřská škola Chrustova]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.