Sdílejte s přáteli:  

Mateřská škola Duha

Zdejší mateřská škola má dvě součásti: běžnou MŠ a speciální MŠ.Do běžné části mateřské školy jsou přijímány děti ve věku 3 - 6, event. 7 let, zpravidla k začátku školního roku nebo podle potřeb rodičů i v průběhu školního roku.

Mateřská škola Duha

Lesní 859
73514 Orlová - Lutyně

Telefon: 596 511 098
E-mail: marcela.kralova@quick.cz
Web: http://www.mszs-duha.unas.cz/home.html


Zdejší mateřská škola má dvě součásti: běžnou MŠ a speciální MŠ.Do běžné části mateřské školy jsou přijímány děti ve věku 3 - 6, event. 7 let, zpravidla k začátku školního roku nebo podle potřeb rodičů i v průběhu školního roku. Docházejí do tříd podle věku (dohoda pedagogického kolektivu), ale na přání rodičů mohou být sourozenci různého věku spolu. V každé třídě je 20 - 25 dětí (povolená výjimka). S dětmi pracují vždy dvě učitelky.

Zaměření mateřské školy
Středem našeho působení je dítě a jeho zájem poznávat svět, vytvářet si vztahy k sobě a k ostatním lidem. Snažíme se všestranně a nenásilně rozvíjet osobnost dítěte, poskytnout mu určitou volnost a soukromí.
Cílem je, aby naše mateřskou školu opouštěly zdravé, spokojené, sebevědomé a citlivé děti, které dovedou pozorovat, vnímat, naslouchat, komunikovat s okolím, a které se umí podělit o své city a přání. Velký důraz klademe na speciální péči o děti s vadami řeči a zkvalitňování spolupráce s rodinou.

Ve speciální části mateřské školy jsou čtyři logopedické třídy pro děti, jejichž mluvní nedostatek se nedaří odstraňovat pravidelnou docházkou do logopedické ambulance se svými rodiči, a které tuto intenzivní logopedickou péči potřebují. V těchto třídách pracuje s dětmi šest učitelek, které mají speciální logopedické vzdělání, dlouholetou praxi a profesní schopnosti. V každé třídě je 8 dětí a třídy jsou věkově smíšené; při umísťování dětí se spíše přihlíží na typ handicapu.

Kontakt:

Mateřská škola Duha, s.r.o.
Lesní 859
735 14  Orlová-Lutyně

Tel:+420 596 511 098
     
Email: marcela.kralova@quick.cz

[Web-Mateřská škola Duha]


Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.