Sdílejte s přáteli:  

Mateřská škola J.Trnky

Program vychází z cílu a pěti oblastí Rámcového programu pro předškolní vzdělávání, na kterém pracovaly všechny učitelky naši materské školy.

Mateřská škola J.Trnky

J.Trnky 63
73801 Frýdek - Místek

Telefon: 558 434 655
E-mail: jtrnky@seznam.cz
Web: ttp://www.msanenska.cz/J_Trnky/trnky.html


Program vychází z cílu a pěti oblastí Rámcového programu pro předškolní vzdělávání, na kterém pracovaly všechny učitelky naši materské školy.

Školka má 4 třídy:

Veverka
Tato třída je smíšená a věk dětí se zde pohybuje od 3 do 6 let. Smíšené oddělení se nám osvědčilo, starší děti jsou velkými pomocníky a ti menší se jim chtějí rychleji vyrovnat. O jejich péči se starají p.uč. Bc. Lenka Pavelková a Šárka Karásková.
Žabka
V této třídě jsou děti předškolního věku a děti s odloženou školní docházkou. Starají se zde o ně p.uč. Vlaďka Zajacová a Jana Linhartová. Děti z tohoto oddělení navštěvují všechny kroužky, které v naši MŠ máme.
Motýlek
Třída Motýlek je střední oddělení, kde docházejí děti 4 – 5 leté. V letošním školním roce navštěvují děti z této třídy saunu. O děti se starají p. uč. Jana Heidrichová a Jana Jarčíková.

Kočička
Toto oddělení je oddělení malé, zde docházejí děti 3 – 4 leté. O děti se v této třídě starají p. uč. Lenka Izsóvá a Martina Romanová.

Kontakt:

Mateřská škola J.Trnky,Frýdek-Místek
J.Trnky 63         
738 01  Frýdek-Místek      

Tel:558 434 655
mobil:739 234 930
e-mail: jtrnky@seznam.cz

[Web - Mateřská škola J.Trnky]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.