Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next moravskoslezky-kraj golf next Mateřská škola Nezvalovo náměstí

Mateřská škola Nezvalovo náměstí

Naše mateřská škola se již řadu let zaměřuje na integrovaný a osobnostně rozvíjející přístup, Z tohoto pohledu se již dlouho snažíme přiblížit vzdělávání dětí co nejvíce jejich mentalitě, vzdělávacím potřebám a možnostem.

Mateřská škola Nezvalovo náměstí

Nezvalovo náměstí 856
70800 Ostrava - Poruba

Telefon: 596 926 540
E-mail: ms.nezvalovo@post.cz
Web: http://www.msnezvalovo.cz


Naše mateřská škola se již řadu let zaměřuje na integrovaný a osobnostně rozvíjející přístup, Z tohoto pohledu se již dlouho snažíme přiblížit vzdělávání dětí co nejvíce jejich mentalitě, vzdělávacím potřebám a možnostem.

Základní filozofií naší vzdělávací práce z hlediska dlouhodobější koncepce byl a vlastně nadále zůstává osobnostně orientovaný model. Změna přístupu k pedagogickému procesu přináší na jedné straně proces ustavičného hledání, zkoušení, posuzování, evaluace a autoevaluace a na straně druhé osobnostní rozvoj dítěte se všemi znaky, které tento přístup přináší.

Vyváženost a motivace
Vzdělávání předškolních dětí v naší mateřské škole budeme plánovat jako cílevědomý a plánovaný proces, v němž jsou spontánní a řízené aktivity vyvážené.
Neopomeneme plánovat specifickou formu předškolního vzdělávání a tou je didakticky zacílená činnost, která je pedagogem přímo nebo nepřímo motivovaná, kterou dítěti nabídněme a v níž bude zastoupeno spontánní a záměrné učení.
Improvizace
Nezbytnou součástí pedagoga v naší mateřské škole bude tvořivá improvizace, resp. pružné a citlivé reagování na okamžitou situaci.
Aktivita a zájem
V předškolním vzdělávání nám nepůjde o naplňování dětské mysli (znalosti), ale především o probouzení aktivního zájmu dítěte, jeho chuť dívat se kolem sebe, naslouchat a objevovat, ukázat ostatním, co všechno dítě umí, zvládne, dokáže.

Kontakt:

Mateřská škola Nezvalovo náměstí,Ostrava - Poruba
Nezvalovo náměstí 856
708 00  Ostrava - Poruba

Tel.: 596 926 540
email: ms.nezvalovo@post.cz

[Web - Mateřská škola Nezvalovo náměstí]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.