Sdílejte s přáteli:  

Mateřská škola Radost

Od r. 1998 práce v projektu "Mateřská škola podporující zdraví", který nám byl schválen Státním zdravotním stavem v Praze ( je zároveň Garantem projektu).

Mateřská škola Radost

Masarykova třída 1011
73514 Orlová - Lutyně

Telefon: 596 549 898
E-mail: radost@radost-orlova.cz
Web: http://www.radost-orlova.cz


Od r. 1998 práce v projektu "Mateřská škola podporující zdraví", který nám byl schválen Státním zdravotním stavem v Praze ( je zároveň Garantem projektu).Hlavní náplň projektu je vychovat člověka, který ví, jakou hodnotou je zdraví a snaží se je posilovat a udržovat.
Umístění budovy
V centru panelové zástavby, od hlavní silnice oddělena blokem domů. Je obklopená školní zahradou, která je pečlivě udržovaná, vkusně a dostatečně vybavená dětským zahradním nářadím, prostorná, vhodně členěná a plně vyhovující potřebám dítěte.
Třídy
Celkem funguje šest, z toho čtyři s 25-i dětmi a dvě s 15-i dětmi, kde jsou integrovány děti s různými handicapy. Třídy jsou vybaveny bezpečným zařízením a nábytkem vyhovujícím potřebám dětí a hodnotnými hračkami a pomůckami.

Projektový styl výuky, práci s keramickou hlínou, s učebnou LEGO DACTA, relaxační cvičení s prvky jógy, hru na zobcovou flétnu, dramatickou výchovu zaměřenou na vlastní prožitky, víkendové výlety s rodinnými příslušníky do přírody, spolupráci s MŠ v Polsku a na Slovensku, s Nestátním zařízením DUHA Orlová, s Komisí Zdravého města Orlová, bohatou škálu akcí, školy v přírodě ( 3-denní a 6-idenní), plavání pořádané plaveckou školou DEJA, úzkou spolupráci s rodinou.Možnost práce na PC.
Cílem naší práce je: dosáhnout toho, aby každé dítě, které bude MŠ opouštět, bylo optimálně rozvinuto po stránce tělesné, psychické i sociální a to na základě svých možností a schopností. Mělo by být vybaveno kompetencemi, díky kterým se bude stavět ke zdraví jako k hodnotě všech hodnot - ať už po stránce tělesné či psychické.

Kontakt:

Mateřská škola Radost, s.r.o.
Masarykova třída 1011
735 14  Orlová-Lutyně

Tel:+420 596 549 898      

[Web- Mateřská škola Radost]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.