Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next moravskoslezky-kraj golf next Mateřská škola u modrého slona Karviná

Mateřská škola u modrého slona Karviná

Filozofie školky-rozvíjet samostatné a zdravě sebevědomé děti cestou přirozené výchovy a tím je připravit pro školu, pro život a pro další vzdělávání s přihlédnutím na jedinečnost každého dítěte.

Mateřská škola u modrého slona Karviná

Slovenská 2872
73301 Karviná - Hranice

Telefon: 596 312 153
E-mail: msslovenska@volny.cz
Web: http://www.ms-slovenska.cz


Filozofie školky-rozvíjet samostatné a zdravě sebevědomé děti cestou přirozené výchovy a tím je připravit pro školu, pro život a pro další vzdělávání s přihlédnutím na jedinečnost každého dítěte.

Dlouhodobé specifické cíle
 
Cíl: seznámit se s anglickým jazykem přirozenou a zábavnou formou pomocí her, básniček, písniček a obrázků, docílit zvládnutí jeho základní výslovnosti, schopnosti pojmenovat běžné věci, činnosti a zvládnutí jednoduché konverzace.

Cíl: hrou s různorodým výtvarným a přírodním materiálem a keramickou hlínou rozvíjet fantazii a vytrvalost při zpracování námětu, manuální dovednost, zručnost, obratnost při zacházení s materiálem, navozovat spokojenost a radost z hotového díla , prohlubovat lásku k přírodě.

Cíl: podporovat hru na zobcovou flétnu jako jednu z léčebných aktivit dětských alergiků a astmatiků jako jednu z aktivit, která vylepšuje nejen zdraví, psychiku, ale i citově obohacuje

Cíl: pozorovat, prověřovat a obohacovat vědomosti dětí o přírodě, o jejich jevech a zákonech, povedeme děti k ochraně životního prostředí a to tak, aby věděly, že všechno v přírodě má svůj řád, návaznost, své místo, jak udržovat naši přírodu nejen čistou, zdravou, ale i krásnou a neponičenou


Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.