Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next moravskoslezky-kraj golf next Mateřská školka Háj ve Slezsku

Mateřská školka Háj ve Slezsku

Naše mateřská škola,staví na spolupráci s rodiči dětí, kdy hledáme společnou cestu při výchově dětí. Přicházejí k nám děti,které vstupují z kruhu rodiny do svého prvního společenství svých vrstevníků a dospělých.

Mateřská školka Háj ve Slezsku

Školní 48
74792 Háj ve Slezsku-Chabičov

Telefon: 653 773 002
E-mail: skolkahaj@volny.cz
Web: http://www.sweb.cz/skolkahaj


Naše mateřská škola,staví na spolupráci s rodiči dětí, kdy hledáme společnou cestu při výchově dětí. Přicházejí k nám děti,které vstupují z kruhu rodiny  do svého  prvního společenství svých vrstevníků a dospělých. V nové etapě svého života se děti učí spolu komunikovat, nacházet své kamarády pro život, být tolerantní k odlišnostem druhých, umět pomoci druhým, rozdělit se skamarádem, být schopné se uplatnit mezi kamarády, prosadit se mezi nimi, tedy žít s ostatními.Naše mateřsjá škola staví na tom, co je přirozené, respektuje specifické zvláštnosti jednotlivých dětí, různé tempo jejich rozvoje a učení, jejich rozdílnou sociální zkušenost, různé zájmy, potřeby. Děti si v mateřské škole osvojují poznatky o světě, o životě, vnímají rozmanitosti kolem sebe. Nezaměřujeme se na dosažení vzájemně srovnatelných výsledků, ale snažíme se každému dítěti vytvořit podmínky pro optimální rozvoj jeho osobních předpokladů.

Výchovně vzdělávací činnosti s dětmi nestavíme pouze na získávání poznatků, ale na prožitku dítěte. Rozvíjíme všechny individuální schopnosti a dovednosti dítěte s cílem založit pevné základy jeho osobnosti.Nejdůležitější však je, jak se dítě v mateřské škole cítí a co u nás prožívá.

Kontakt:

Mateřská školka Háj ve Slezsku - Chabičov
Školní 48
747 92  Háj ve Slezsku-Chabičov

Tel:+420 653 773 002
     
Email: skolkahaj@volny.cz

[Web-Mateřská školka Háj ve Slezsku - Chabičov]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.