Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next moravskoslezky-kraj golf next Mateřská školka HELLO TEDDY

Mateřská školka HELLO TEDDY

Důležitým aspektem naší školky je návaznost a propojenost se základní školou, ve které sídlí. Děti se přirozeně seznámí s prostředím školy, které pro ně není nové, s pedagogy, kteří vyučují na prvním stupni ZŠ a kteří docházejí do MŠ na předškolní přípravu.

Mateřská školka HELLO TEDDY

Františka Formana 268/45
70030 Ostrava - Dubina

Telefon: 596 729 624
E-mail: info@helloteddy.cz
Web: http://www.helloteddy.cz


 MŠ sídlí v renovovaných prostorách v nejmodernější a nejnovější školy v Ostravě v okrajové části Ostravy s výhledem na Beskydy. Je snadno dostupná jak městskou hromadnou dopravou, tak osobním automobilem s prostorným parkovištěm.

V MŠ pracují kvalifikovaní pracovníci s vysokou odborností, dlouholetou praxí v oboru a na profesionální výši ve vztahu k dětem a jejich zákonným zástupcům. Denní režim a jednotlivé činnosti jsou přizpůsobeny na základě dlouholetých zkušeností z práce s předškolními dětmi, jejich věkových zvláštností a bioritmu a s ohledem na náročnost jednotlivých činností.
Umístění školky v prostorách ZŠ umožňuje využívat široké odborné zázemí. A to počítačovou a interaktivní učebnu, hudebnu, divadélko, dvě tělocvičny a venkovní hřiště, keramickou dílnu, knihovnu s čítárnou a další.

Venkovní zázemí školky zahrnuje rozsáhlou zahradu s prolézačkami, dvě sportovní a jedno dopravní hřiště. Velikost a vybavení exteriéru dokonale umožňuje každodenní doporučený pobyt dětí venku.

Kontakt:

HELLO TEDDY
Františka Formana 268/45
700 30 Ostrava-Dubina

Telefon: +420 596 729 624
Mobil: +420 733 530 656
Email: info@helloteddy.cz

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.