Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next moravskoslezky-kraj golf next Soukromá mateřská škola Bambino, s.r.o.

Soukromá mateřská škola Bambino, s.r.o.

Soukromá mateřská škola Bambino se nachází v městské části Bohumín-Záblatí v atraktivním prostředí plném zeleně s výhledem na rybník. Její historie spadá do roku 1993

Soukromá mateřská škola Bambino, s.r.o.

Bezručova 147
73551 Bohumín - Záblatí

Telefon: 596 035 149
E-mail: birgusovi@tiscali.cz
Web: http://www.sms-bambino.org


Mateřská škola nabízí kromě tradičních aktivit a činností vycházejících z rámcového výchovně vzdělávacího programu (tematických plánů a školního kurikula) také řadu kroužků, vedených externími pracovníky - specialisty a odborníky na danou činnost. V průběhu let jsou tyto kroužky tvůrčím způsobem obměňovány (SMŠ Bambino nechce totiž upadnout do stereotypu, stále je otevřeno hledání, některé základní kroužky však zůstávají a staly se trvalým profilem SMŠ: angličtina, flétničky, dramatická výchova, keramika, logopedická poradna a předškolní příprava. Vedle výše uvedených jsou ve školním roce 2007/2008 realizovány navíc i tyto kroužky: jóga (zcela nově s proškolenými interními učitelkami), Kurz správného zálesáka (vedeno přibližně jednou měsíčně mužem), aktivity podle ekologického projektu "Komu se nelení, tomu se zelení", pěvecký sbor. Čas pro všechny tyto aktivity se podařilo vyzískat především tím, že děti velkého oddělení nechodí v Bambinu po obědě spát (v případě zájmu dětí či rodičů je jim však - pochopitelně - odpolední odpočinek umožněn), potřebný prostor pro realizaci všech aktivit pomáhá vytvářet také způsob práce ve skupinkách, čímž je umožněn průběh několika aktivit souběžně s vystřídáním dětí. Zařazení těchto aktivit do výchovně vzdělávací práce se odráží v týdenním rozvrhu kroužků a aktivit.

Kontakt:

SMŠ Bambino
Bezručova 147
735 51 Bohumín - Záblatí

Ředitelka Iva Birgusová
tel.: 596 035 149
mobil: 603 333 892
email: birgusovi@tiscali.cz

[Web - SMŠ Bambino]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.