Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next moravskoslezky-kraj golf next Speciální mateřská škola pro děti s vadami řeči a sluchu

Speciální mateřská škola pro děti s vadami řeči a sluchu

Provozování mateřské školy pro děti se specifickými potřebami, především s vadami řeči a sluchu. Využití počítačového logopedického pracoviště.

Speciální mateřská škola pro děti s vadami řeči a sluchu

8. pěšího pluku 821
73801 Frýdek - Místek

Telefon: 558 432 367
E-mail: specmsfm@quick.cz
Web: http://web.quick.cz/specmsfm


Provozování mateřské školy pro děti se specifickými potřebami, především s vadami řeči a sluchu. Využití počítačového logopedického pracoviště.

Nabídka pro děti se sluchovými vadami
Děti se sluchovými problémy mají k dispozici nejmodernější vybavení pro nedoslýchavé a pro děti s kochleárním implantátem.
Pro rozvoj řeči užíváme indikátory hlásek, počítačové logopedické pracoviště a mnoho dalších pomůcek.
Neslyšící děti mohou být vedeny metodou Totální komunikace s užitím znakované češtiny. Děti se sluchovou ztrátou jsou intenzivně připravovány k zařazení do základních škol v místě bydliště.
Pracujeme také se slyšícími dětmi sluchově postižených rodičů.

Nabídka pro děti se špatnou výslovností
Naše mateřská škola nabízí speciální péči především dětem s řečovými a sluchovými problémy. Ve třech třídách lze umístit 26 dětí, které jsou v péči speciálních pedagogů
Při práci s dětmi s poruchami komunikačních schopností se zaměřujeme na pečlivou diagnostiku, vypracováváme individuální plány a postupy ve spolupráci s rodiči.
Výchovná činnost probíhá v součinnosti s dětskými lékaři, foniatrem, logopedem a dětským psychologem. Aktivace komunikace dětí probíhá pomocí celkového rozvoje motoriky, s každodenní individuální logopedickou výukou.
Zpestřením je jóga pro děti, metoda Dobrého startu a počítačové logopedické programy. V průběhu docházky, se děti stejně jako v jiných mateřských školách, připravují na úspěšný vstup do základní školy.

Kontakt:

Speciální mateřská škola pro děti s vadami řeči a sluchu
8. pěšího pluku 821
738 01  Frýdek-Místek

Tel:+420 558 432 367      
Fax: +420 558 432 367

Email: specmsfm@quick.cz

[Web-Speciální mateřská škola pro děti s vadami řeči a sluchu]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.