Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next moravskoslezky-kraj golf next Základní a Mateřská škola tř. Dr. E. Beneše

Základní a Mateřská škola tř. Dr. E. Beneše

Naše školka leží na okraji města Bohumína, má kapacitu 100 dětí a je zaměřena na sport a sportovní aktivity, jako jsou plavání, bruslení na ledě, jízda na kolech a koloběžkách, turistika, lyžování a to především na běžkách, které školka vlastní.

Základní a Mateřská škola tř. Dr. E. Beneše

Okružní 683
73581 Bohumín - Nový Bohumí

Telefon: 596 016 664
E-mail: skola@zsbenese.eu
Web: http://www.zsbenese.eu


Naše školka leží na okraji města Bohumína, má kapacitu 100 dětí a je zaměřena na sport a sportovní aktivity, jako jsou plavání, bruslení na ledě, jízda na kolech a koloběžkách, turistika, lyžování a to především na běžkách, které školka vlastní. Máme k dispozici vlastní skvěle vybavenou tělocvičnu, ve které pravidelně cvičíme. Děti jsou u nás rozděleny do čtyř tříd …..

TŘÍDA KUŘÁTEK TŘÍDA MOTÝLKU

TŘÍDA SLUNÍČEK TŘÍDA RARÁŠKÚ

Z historie naší školky - byla založena r.1967 jako závodní MŠ ŽDB Bohumín, od roku 1996 do roku 2005 byla FIT ŠKOLKOU - příspěvkovou organizací zřizovanou MěÚ Bohumín. K 31.12.2005 došlo z rozhodnutí rady města v rámci optimalizace sítě škol k zániku příspěvkové organizace a sloučení školky se Základní školou Tř. Dr. E. Beneše 456 v Bohumíně, jíž je nyní součástí.Výchovné působení školky je dlouhodobě zaměřováno na uplatňování pohybových aktivit se záměrem podporovat zdraví , pohybovou a fyzickou zdatnost dětí. Pracujeme podle ŠRP „Mám rád tebe, sebe vás, všechno co je kolem nás„. Cílem programu je uspokojování přirozených potřeb dětí v úzké návaznosti na spolupráci s rodinou. Provoz školky je od 6 do 16 hodin, pedagogický sbor tvoří 7 kvalifikovaných učitelek uklízečka a školnice. Školka nemá vlastní kuchyni, stravování je zajišťováno smluvně se sousední MŠ Rafinerský lesík.

Kontakt:

Základní a Mateřská škola tř. Dr. E. Beneše
Okružní 683
735 81  Bohumín-Nový Bohumín

Tel:   +420 596 016 664 
    
Email: skola@zsbenese.eu

[Web-Mateřská škola Fit]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.