Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next moravskoslezky-kraj golf next Základní a Mateřská škola Záhuní

Základní a Mateřská škola Záhuní

Pětitřídní MŠ s kapacitou 125 dětí, o které pečuje 10 pedagogických pracovnic. Předškolní vzdělávání je uskutečňováno podle vlastního Školního vzdělávacího programu, který je vytvořen na základě Rámcového programu pro předškolní vzdělávání.

Základní a Mateřská škola Záhuní

Školská čtvrť 1391
74401 Frenštát pod Radhoštěm

Telefon: 556 835 308
E-mail: msskolska@seznam.cz
Web: http://www.zszahfren.edunet.cz


Pětitřídní MŠ s kapacitou 125 dětí, o které pečuje 10 pedagogických pracovnic. Předškolní vzdělávání je uskutečňováno podle vlastního Školního vzdělávacího programu,  který je vytvořen na základě Rámcového programu pro předškolní vzdělávání.Je uskutečňováno ve všech činnostech a situacích, které se v průběhu dne vyskytnou, vyváženým poměrem spontánních a řízených aktivit.
Pěvecký sbor "Mateřídouška" - byl založen v MŠ před 25 lety. Každoročně je ve sborečku zapsáno cca 50 dětí z MS, které se scházejí lx týdně i častěji a osvojují si základy hudebně pohybové výchovy. Písničky,které se učí si i samy doprovázejí na dětské hudební nástroje. Za dobu své existence absolvoval sboreček více než 100 vystoupení, bylo v něm zapsáno na 650 dětí z Frenštátu a společně se naučily na 100 různých písniček. Pravidelně se svými vystoupeními zapojuje do kulturního dění města - zejména vítání občánků a setkání jubilantů u příležitosti 70.- 85.1et na radnici města.
Barevná angličtina - "Hello children!" – "Ahoj děti!" - ozývá se každodenně v jednom z oddělení MŠ. Děti se denně setkávají s anglickým jazykem formou písniček, her a říkadel, hrají a poslouchají pohádky, kreslí obrázky a k tomu všemu využívají velkého množství barevných obrázků, hraček, maňásků a jiných předmětů. To vše pod vedením speciálně proškolené učitelky MŠ.
Výtvarný kroužek - pro předškoláky s nadáním pro různé výtvarné techniky -keramika, kresba na tričko, malba na sklo, odkrývací technika apod.
Výtvarné práce dětí reprezentují MŠ na různých výstavách ve městě během roku.
Zájmová hra na zobcovou flétnu - pro předškoláky - probíhá formou hry a zábavných činností s flétnou.
Předplavecký výcvik - pro předškoláky dle zájmů rodičů, pod vedením Plavecké školy.
Oční oddělení - pro děti s poruchami binokulárního vidění - pacienty MUDr. Ľ. Ludvové. Děti 3x týdně přímo v MŠ cvičí oči na speciálních přístrojích pod vedením kvalifikované zdravotní sestry.

Kontakt:

Základní a Mateřská škola Záhuní
Školská čtvrť 1391
744 01  Frenštát pod Radhoštěm

Tel: +420 556 835 308 
    
email: msskolska@seznam.cz

[Web-Mateřská škola Záhuní]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.