Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next olomoucky-kraj golf next Fakultní základní škola a Mateřská škola

Fakultní základní škola a Mateřská škola

Nabízíme dětem pestrou paletu různorodých a bohatých příležitostí k rozvoji osobnosti, zájmů i talentu prostřednictvím oblíbených a tradičně vyhledávaných činností, aktivit i akcí pro děti i pro jejich rodiče .

Fakultní základní škola a Mateřská škola

Holečkova 10
77900 Olomouc

Telefon: 585 758 511
E-mail: zsholeckova@centrum.cz
Web: http://www.msholeckova.cz/


Nabízíme dětem pestrou paletu různorodých a bohatých příležitostí k rozvoji osobnosti, zájmů i talentu prostřednictvím oblíbených a tradičně vyhledávaných činností, aktivit i akcí pro děti i pro jejich rodiče .Obsahem i cíli našeho školního vzdělávacího programu máme na mysli, aby dítě, které naší mateřskou školu opouští, bylo osobností jedinečnou vzhledem k svému věku a individuálním možnostem, co nejvíce samostatné, sebevědomé a sebejisté, s vlastním rozumem, schopné dívat se kolem sebe, uvažovat, tvořivě přemýšlet a jednat, na své úrovni přizpůsobivé, odvážné, odpovědné, ochotné nejen přijímat, ale i dávat, schopno se dále rozvíjet, učit se všemu co bude v životě potřebovat a aktivně čelit problémům, které život přináší.

Naše mateřská škola se nachází na okraji sídlištní zástavby, v blízkosti Základní školy Holečkova 10. Prvně otevřela své brány malým předškolákům v září roku 1985. Zřizovatelem školy je Statutární město Olomouc. Po celou dobu své existence jsou v provozu všechna čtyři oddělení.
V areálu MŠ je prostorná zahrada s dostatkem zeleně a záměrně nerovným terénem, určeným k pohybovým aktivitám. Čtyřtřídní mateřskou školu navštěvuje 100 dětí ve věku od 3 do 7 let.
Budova školy je moderní, prostorná, vzdušná, velmi dobře vybavená.

Kontakt:

Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc
Holečkova 10
779 00 Olomouc

tel.: +420 585 758 511
fax: +420 585 431 961
e-mail: zsholeckova@centrum.cz

[Web - Mateřská škola Holečkova ]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.