Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next olomoucky-kraj golf next Mateřská škola Bělkovice-Lašťany

Mateřská škola Bělkovice-Lašťany

Naše mateřská škola je v samostatné budově o dvou podlažích. Celá budova je podsklepená.

Mateřská škola Bělkovice-Lašťany

Bělkovice-Lašťany 194
78316 p. Dolany

Telefon: 585 396 086
E-mail: materskaskola@skolabelkovice.cz
Web: http://www.skolabelkovice.cz/ms


Naše mateřská škola je v samostatné budově o dvou podlažích. Celá budova je podsklepená.V budově máme 3 třídy, 3 herny, 1 samostatnou ložnici, 1 kancelář, 2 kuchyňky - přípravny jídla, 4 umývárny, 1 sociální zařízení s malou šatnou pro dospělé, výlevku. Šatny pro děti jsou součásti chodby.
Strava se dováží do mateřské školy 2x denně ze školní jídelny z Lašťan, vzdálené asi 1 km.
Budova MŠ je umístěna na okraji vesnice v klidném a bezprašném prostředí, obklopena loukou a poli. Součástí našeho areálu je velká zahrada s altánkem, 2 pískovišti, průlezkami a houpačkami. V létě používáme ke koupání 2 laminátové bazénky. Při polodenní vycházce využíváme pěkného okolí kolem potoka až do Bělkovského údolí.
Odděléní:

 Kuřátka-První oddělení sdružuje děti nejmladší věkové kategorie 3 - 4leté. V tomto období se děti hravým způsobem seznamují s novým prostředím a kolektivem vrstevníků. Jsou jim vštěpovány základní hygienické návyky, prvky sebeobsluhy, učí se spolupracovat s druhými dětmi a přizpůsobovat se režimu.
Berušky-V tomto oddělení děti dále rozvíjejí získané návyky sebeobsluhy, hygieny a společenského chování. Ve všech výchovných složkách se rozšiřují vědomosti a dovednosti, důraz se klade na rozvíjení slovní zásoby, přechod z pasivního do aktivního slovníku a tvoření jednotlivých souvětí.
Sluníčka-Denně zařazujeme do režimu všechny výchovně vzdělávací složky, ve kterých rozvíjíme osobnost dítěte a připravujeme je na vstup do základní školy. Respektujeme a rozvíjíme individuální zájmy a specifické dovednosti dětí. Zaměřujeme se na rozvoj a nápravu řeči, rozšiřování slovní zásoby, logické myšlení, pohybové dovednosti a estetické cítění. Součástí režimu dne v tomto oddělení je počáteční výuka angličtiny vedená paní učitelkou Anežkou Hynkovou. Ze strany rodičů je o tuto nadstandardní výuku velký zájem.

Kontakt:

Mateřská škola Bělkovice-Lašťany
Bělkovice-Lašťany 194
783 16 p. Dolany

Tel: +420 585 396 086      
Mobil: +420 731 517 461
     
Email: materskaskola@skolabelkovice.cz

[Web-Mateřská škola Bělkovice-Lašťany ]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.