Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next olomoucky-kraj golf next Mateřská škola dr. Milady Horákové

Mateřská škola dr. Milady Horákové

MŠ pracuje podle Školního vzdělávacího programu s názvem „Je nám dobře na světě“. Důraz je kladen na prožitkové učení předškoláků, na jejich individuální potřeby, zájmy a schopnosti.

Mateřská škola dr. Milady Horákové

Rožňavská 21
77900 Olomouc

Telefon: 585759112
E-mail: zsroznavska@post.cz
Web: http://www.zsroznavska.cz/?page_id=5


MŠ pracuje podle Školního vzdělávacího programu s názvem „Je nám dobře na světě“. Důraz je kladen na prožitkové učení předškoláků, na jejich individuální potřeby, zájmy a schopnosti. Nejvyšším cílem je spokojené dítě, vedené k harmonickému rozvoji fyzických, psychických a sociálních dovedností, důležitých pro život, učení a praktické uplatnění mezi lidmi. Předpokladem dobrých výsledků je týmová práce učitelek, jejich tvořivost a schopnost individuálního přístupu k dětem.
V MŠ pracují zájmové kroužky jako výtvarný, hudební, taneční kroužek Rytmik, vyučuje se hra na flétnu, podle zájmu rodičů se učí angličtinu. Bohatá je také činnost mimoškolní, kdy jsou pro rodiče pořádány besídky, akademie a dny otevřených dveří, děti besedují s policisty, sportují (sportovní odpoledne), baví se při vystoupení iluzionistů, navštěvují Moravské divadlo a Divadlo hudby, účastní se školy v přírodě. Pro děti jsou připravovány také kurzy lyžování, předplavecký výcvik, školní výlety, je jim věnována logopedická péče.
V MŠ pracují kroužky jako výtvarný, pohybový, tělovýchovný, základů angličtiny, cvičení na balančních míčích. K mimoškolní činnosti patří předplavecký výcvik, lyžařský výcvik, škola v přírodě, divadelní představení v MŠ, návštěvy Moravského divadla, besedy s policisty. Pro rodiče škola připravuje besídky, karneval, pečení perníčků, výlety, poslední spaní s pasováním na školáky.

Kontakt:

Mateřská škola dr. Milady Horákové
Rožňavská 21
779 00 Olomouc

Fax: 585759112

Email: zsroznavska@post.cz

[Web-Mateřská škola dr. Milady Horákové]


Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.