Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next olomoucky-kraj golf next Mateřská škola Fakultní-Sokolská

Mateřská škola Fakultní-Sokolská

Zaměřujeme se především na prosociální vztahy, na adaptaci dítěte v novém prostředí, na budování orientace dítěte ve skupině, na základy slušného chování, kultivovaného vystupování, mravních zásad.

Mateřská škola Fakultní-Sokolská

Sokolská 19
77900 Olomouc

Telefon: 585 225 273
E-mail: mszizkovaol@seznam.cz
Web: http://skolkaolomouc.cz/sokolska


Zaměřujeme se především na prosociální vztahy, na adaptaci dítěte v novém prostředí, na budování orientace dítěte ve skupině, na základy slušného chování, kultivovaného vystupování, mravních zásad.

Vzdělávání v MŠ je uskutečňováno dle vlastního vzdělávacího programu nazvaného „KAMARÁDI“. Mottem tohoto programu je : “Ve školce jsme kamarádi, máme se tu všichni rádi.“ Základem pro tento program je Rámcový vzdělávací program pro předškolní vzdělávání (kutikulární dokument na státní úrovni).
Každé dítě, které přichází do MŠ může být zařazeno do individuálního adaptačního režimu.Spoluprací s rodinou dáváme dítěti dostatek času, aby si přivyklo na nové prostředí. Program respektuje individualitu dítěte, jeho právo na hru i individuální tempo vývoje.
Bezpečnost, zdravotní a hygienické podmínky jsou zajišťovány organizací dne, stravovacími stereotypy, pitným režimem, pravidelnými pohybovými aktivitami. Klademe důraz na vzájemnou komunikaci – vstřícnost, vlídnost.Na stereotyp společenského chování – zdravení, poděkování, požádání, omluvu.Zjišťujeme výchozí stav dovedností a znalostí dítěte a zaměřujeme se nejen na to, co by dítě mělo zvládat, ale také na vyhledávání a rozvoj jeho nadání.Při tom klademe důraz na spolupráci s rodinou.Dle potřeby zpracováváme individuální plán rozvoje dítěte.

Kontakt:

Mateřská škola Fakultní-Sokolská
Sokolská 19
779 00 Olomouc

tel: 585 225 273      

e-mail: mszizkovaol@seznam.cz

[Web-Mateřská škola Fakultní]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.