Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next olomoucky-kraj golf next Mateřská škola Javorník-Míru

Mateřská škola Javorník-Míru

Budova, v níž se nyní škola nachází, je jednopatrová starší vila uprostřed velké zahrady. Vnitřní vybavení je účelné, pěkné a vkusné.

Mateřská škola Javorník-Míru

Míru 356
79070 Javorník

Telefon: 584 440 347
E-mail: msmiru.javornik@tiscali.cz
Web: http://www.materskeskolky.cz/nskolka.php?mesto=Javorn%EDk&ide=2214&akce=preregistr


Škola pracuje s dětmi podle školního vzdělávacího programu (dále jen ŠVP),, Poznáváme sami sebe a svět kolem nás", který se snažíme neustále zdokonalovat. Je rozpracován jako tématický plán, který umožňuje dětem vnímat svět v jeho přirozených souvislostech a získávat tak reálnější pohled na svět a aktivní postoj k němu. Učitelky vzdělávací projekt dotváří v třídních vzdělávacích programech, v konkrétních týdenních didaktických nabídkách dětem, podle jejich individuality a věkového složení třídy se stanovením pedagogického záměru.
ŠVP umožňuje učitelkám v jednotlivých třídách pracovat samostatně, tvořivě s uskutečňováním svých nápadů a s uplatněním své odborné způsobilosti. Je dokumentem otevřeným, který na základě evaluačních činností umožňuje dotvořit nebo přeměnit vzdělávání.Budova, v níž se nyní škola nachází, je jednopatrová starší vila uprostřed velké zahrady. Vnitřní vybavení je účelné, pěkné a vkusné.Součástí školy je také školní stravovna. Vše je upraveno tak, aby odpovídalo předpisům pro školské a stravovací zařízení. Kolem budovy je zahrada, která sousedí se zámeckým parkem. Je svažitá, takže je možné provádět sezónní činnosti (sáňkování, bobování...). Vnitřní nádvoří je vydlážděné, což umožňuje pobyt dětí na zahradě i po dešti.

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.