Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next olomoucky-kraj golf next Mateřská škola Kojetín

Mateřská škola Kojetín

Každý den je v programu školy zařazen pobyt venku, pokud to klimatické podmínky dovolí, tak 2 hodiny. Případně jsou i další činnosti za příznivého počasí přenášeny ven.

Mateřská škola Kojetín

Hanusíkova 10
75201 Kojetín I - Město

Telefon: 581 761 836
E-mail: reditelka@ms.kojetin.cz
Web: http://www.kojetin.cz/ms/


Každý den je v programu školy zařazen pobyt venku, pokud to klimatické podmínky dovolí, tak 2 hodiny. Případně jsou i další činnosti za příznivého počasí přenášeny ven.

U dětí před vstupem do školy je postupně během roku nabízen klidný program (skupinově dle zájmu). V poobědovém čase mají děti možnost 1x týdně navštěvovat kroužek AJ.

Budova v Hanusíkově ulici, kde sídlí ředitelství MŠ, byla pro děti otevřena v září 1978. Jedná se o typizovanou jednopatrovou budovu umístěnou v areálu školní zahrady. Jsou zde čtyři oddělení s celkovou kapacitou 100 dětí. Školní zahrada je od června 2005 celá nově zrekonstruovaná a slouží dětem z obou budov MŠ.
Součástí je výdejna stravy. Strava je dovážena ze Školní jídelny Kojetín. Problematika integrovaných dětí je řešena individuální integrací s asistentem.
Kontakt:

Mateřská škola Kojetín
Hanusíkova10
752 01 Kojetín I - Město

Tel:581 761 836

[Web - Mateřská škola Kojetín]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.