Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next olomoucky-kraj golf next Mateřská škola Montessori- rodinné centrum

Mateřská škola Montessori- rodinné centrum

Hlavním cílem Monte Školky je poskytovat bezpečné, podněcující prostředí, které pomůže dětem rozvíjet jejich zkušenosti, postoje, dovednosti a názory, které jsou podstatné pro celoživotní tvůrčí myšlení a učení.

Mateřská škola Montessori- rodinné centrum

1. máje 877/42
77900 Olomouc

Telefon: Null
E-mail: info@montessori-olomouc.cz
Web: http://www.montessori-olomouc.cz


Hlavním cílem Monte Školky je poskytovat bezpečné, podněcující prostředí, které pomůže dětem rozvíjet jejich zkušenosti, postoje, dovednosti a názory, které jsou podstatné pro celoživotní tvůrčí myšlení a učení.

Dr. Montessori věřila že vzdělávání v  raném dětství by nemělo spočívat v "plnění" dětí fakty, ale v rozvíjení vrozené touhy učit se.
Cvičení praktického života
V této oblasti třídy děti rozvinou svoji koordinaci a pohybové dovednosti zatímco se zabývají každodenními aktivitami. Stávají se jistými a nezávislými ve věcech sebeobsluhy, slušného chování a péče o prostředí.
Smyslová (senzorická) cvičení
Malé dítě se setkává s okolním světem prostřednictvím svých smyslů. Protože děti zcela přirozeně používají své smysly k pozorování a zkoumání během raných let, Dr. Montessori cítila, že je to ideální čas dát dítěti vybavení, které by zostřilo jeho smysly a umožnilo mu porozumět mnoha dojmům, se  kterými se setkává.Smyslové materiály  pomohou dětem rozlišovat, roztřídit a dát do souvislostí  novou informaci. Tento proces je začátek vědomých znalostí. Konečným cílem smyslových cvičení je intelektový.
Jazyk
V Montessori třídě děti znají fonetické zvuky dříve, než je jim představena pohyblivá abeceda  a písmena ze smirkového papíru. Individuální představování materiálů jazyka umožňuje využití každého období zájmu dítěte o čtení a psaní. Zájem dětí o čtení nikdy není uspokojený jednotvárně. Děti jsou vedeny k prozkoumávání knih a k hledání odpovědí na své otázky, ať už jsou  o žábách, raketách, hvězdách nebo požárních autech.


Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.