Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next olomoucky-kraj golf next Mateřská škola Pohádka

Mateřská škola Pohádka

Školní vzdělávací program je vlastní, stavěn na osobnostně orientované prožitkové předškolní výchově, která nepřehlíží všechny přínosné zkušenosti a tradice české předškolní výchovy s obohacením prvků programů Začít spolu a Zdravé mateřské školy.

Mateřská škola Pohádka

Československé armády 650/13
78901 Zábřeh

Telefon: 583 416 882
E-mail: Null
Web: http://www.mspohadkazabreh.cz/index.htm


Školní vzdělávací program je vlastní, stavěn na osobnostně orientované prožitkové předškolní výchově, která nepřehlíží všechny přínosné zkušenosti a tradice české předškolní výchovy  s obohacením prvků programů Začít spolu a Zdravé mateřské školy.

Důraz klademe na rozvoj osobních vědomostí, dovedností, schopností postojů a hodnot, důležitých pro rozvoj a uplatnění každého jedince, jeho spokojené prospívání v souladu s jeho přirozeností. Výchova a učení nespočívá v tom, že se dítě tvaruje do předem pomyslného modelu, ale je jedinečnou osobností, která má právo být sama sebou a je taková akceptována, přestože onen pomyslný model nenaplní nebo naopak přesáhne. Ve svém výchovném programu rozvíjíme rovnoměrně všechny vrozené dispozice a talent dítěte.

Mateřská škola je umístěna v budově panelového typu. Původně sloužila jako společné zařízení Jesle-mateřská škola, zahájení provozu probíhalo  1.9.1968, společné zařízení působilo až do roku 1984, kdy byly jesle přemístěny do nové budovy. V uvolněných prostorách byly zařízeny další třídy pro mateřskou školu, z původních 3. tříd se tedy mateřská rozšířila na pětitřídní, takto působila až do roku 1995. V tomto roce byly  v Zábřeze zrušeny některé mateřské školy a děti byly přesunuty do jiných zařízení, mezi které patřila i naše MŠ.

Kontakt:

Mateřská škola Pohádka
Československé armády 650/13
789 01 Zábřeh

Tel:583 416 882-21

[Web - Mateřská škola Pohádka]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.