Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next olomoucky-kraj golf next Mateřská škola Radost

Mateřská škola Radost

Osobnostně orientovaný program přístupu k dítěti je založený na přirozených činnostech s aktivní a osobitou účastí dětí s omezování příjmu hotových poznatků.

Mateřská škola Radost

Kozlovská 44
75002 Přerov I Město

Telefon: 581 202 363
E-mail: info@msradost.cz
Web: http://www.msradost.cz


Osobnostně orientovaný program přístupu k dítěti je založený na přirozených činnostech s aktivní a osobitou účastí dětí s omezování příjmu hotových poznatků. Je zaměřen na sféru emocionální, poznávání mravních principů a vztahů ve skupině. Vede děti k samostatnému rozhodování a jednání. Veškeré působení vychází z vnitřní motivace, dítě nesmí vedení pociťovat jako vnější tlak.

Posláním naší mateřské školy je zprostředkovat a předávat dětem základní životní zkušenosti v přirozeném prostředí skupiny vrstevníků na principu uspokojování jejich individuálních potřeb a zájmů s uplatněním prvků osobnostně orientovaného modelu předškolní výchovy. To vše v úzké součinnosti s rodinou.
Zajišťujeme všestrannou péči dětem zpravidla od tří do šesti let věku realizací vzdělávacích programů podporujících zdravý tělesný, psychický a sociální vývoj dítěte. To přispívá ke zvýšení sociálně kulturní úrovně péče o děti při vytváření základních předpokladů pro návazné vzdělávání. Našim hlavním cílem vytvoření atmosféry plné radosti a pohody, se spokojenými dětmi i rodiči.

Kontakt:

Mateřská škola Radost
Kozlovská 44
750 02 Přerov I-Město

Tel: 581 202 363
Email: info@msradost.cz

[Web - Mateřská škola Radost]


Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.