Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next olomoucky-kraj golf next Mateřská škola Veselá

Mateřská škola Veselá

Mateřská škola je účelová budova postavená v okrajové části sídliště, je pavilonového typu, přičemž 3 budovy slouží dětem a 1 budova je hospodářského charakteru.Kapacita celého předškolního zařízení je 145 dětí.

Mateřská škola Veselá

Prievidzská 2613/1
78701 Šumperk

Telefon: 649 212 783
E-mail: ms.prievidzska@worldonline.cz
Web: http://www.sweb.cz/msprievidzska


Mateřská škola je účelová budova postavená v okrajové části sídliště, je pavilonového typu, přičemž 3 budovy  slouží dětem a 1 budova je hospodářského charakteru.Kapacita celého předškolního zařízení je 145 dětí.

Děti žijí v prostředí  s vyhovujícími hygenickými podmínkami : v  bezprašném interiéru s minimální  pokrytou  plochou  koberci a záclonami, v místnostech nepřetápěných, dobře větratelných, s možností  využití prostoru k spontánní pohybové aktivitě. Děti jsou oblékány do vhodného oděvu jak pro interier tak  pro exteriér.
Zahrada mateřské školy je včasnou úpravou zeleně prosta alergenů a  stávající křoviny a stromy již poskytují  stinné kouty.Rovněž zařízení zahrady dovoluje dětem maximální pohybovou aktivitu.
Denně jsou zařazovány do výchovného programu tělovýchovné chvilky, relaxační cvičení a  prvky pro  rozvíjení hrubé a  jemné motoriky.
Je  věnována pozornost zdravotnímu stavu dětí především při ranním scházení   a je-li třeba   jsou  v   důsledku náhlého onemocnění  předány  i  během dne rodičům k  eventuálnímu lékařskému vyšetření.
Čištění zubů je prováděno po hlavním jídle a stomatologická péče - orientační vyšetření dětí je prováděno  2x ročně zubní lékařkou.
Vstup dítěte do základní školy je podmíněn  jeho školní zralostí , která se vyznačuje přiměřenými fyzickými   a psychickými dispozicemi pro požadovaný výkon ve škole.

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.