Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next olomoucky-kraj golf next Speciální mateřská škola a Základní škola pro sluchově postižené

Speciální mateřská škola a Základní škola pro sluchově postižené

Mateřskou školu navštěvují děti ve věku od 3 do 6-ti let. Jsou vzdělávány podle učebního plánu ve třech věkových skupinách s počtem dětí, při kterém mohou speciální pedagogové k dětem přistupovat zcela individuálně.

Speciální mateřská škola a Základní škola pro sluchově postižené

tř. Kosmonautů 881/4
77900 Olomouc-Hodolany

Telefon: 585 567 111
E-mail: info@sluch-ol.cz
Web: http://www.sluch-ol.cz/


Mateřskou školu navštěvují děti ve věku od 3 do 6-ti let. Jsou vzdělávány podle učebního plánu ve třech věkových skupinách s počtem dětí, při kterém mohou speciální pedagogové k dětem přistupovat zcela individuálně.Při celodenní péči využívají totální komunikaci s důrazem na logopedii. Denní režim v mateřské škole přihlíží ke schopnostem a věku dítěte.
Moderní vybavení mateřské školy s možností využití bazénu i sauny a týdenní pobyt na horách umožňují všestranný rozvoj dětí. V průběhu roku jsou zařazeny do programu jednodenní poznávací a kulturní akce. Děti mateřskou školu opouštějí připraveny pro vstup do základní školy.

Při škole je zřízeno speciálně pedagogické centrum
Nabízí komplexní pedagogické služby a pomoc sluchově postiženým dětem, mládeži a jejich rodičům. Zajišťuje psychologickou, speciálně pedagogickou a logopedickou diagnostiku s následnou terapeutickou a rehabilitační péčí a sociální poradnou. Připravuje optimální možnosti vzdělávání sluchově postižených dětí integrovaných v mateřských a základních školách, metodickou pomoc pedagogům škol a školských zařízení, kam dítě dochází.
Organizuje odborné semináře pro učitele a pracovníky ostatních center. Připravuje setkávání rodičů sluchově postižených dětí s odborníky z oborů sociálních věcí, zdravotnictví a školství.

Kontakt:

Speciální mateřská škola a Základní škola pro sluchově postižené
tř. Kosmonautů 881/4
779 00  Olomouc-Hodolany

Tel: +420 585 567 111
Fax: +420 585 567 124

[Web-Speciální mateřská škola]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.