Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next pardubicky-kraj golf next Mateřská škola Klubíčko

Mateřská škola Klubíčko

Veškerá činnost mateřské školy směřuje k tomu, aby první vzdělávací krůčky dítěte byly stavěny na promyšleném, odborně podepřeném a lidsky i společensky hodnotném základě.

Mateřská škola Klubíčko

Grusova 448
53009 Pardubice-Polabiny

Telefon: 466 435 777
E-mail: msklubicko@seznam.cz
Web: http://www.ms-grusova.wz.cz/start.htm


Veškerá činnost mateřské školy směřuje k tomu, aby první vzdělávací krůčky dítěte byly stavěny na promyšleném, odborně podepřeném a lidsky i společensky hodnotném základě. Aby čas, který dítě v mateřské škole stráví byl pro něj radostí, příjemnou zkušeností a zdrojem dobrých a spolehlivých základů do života i vzdělávání. Toto souvisí s vnitřní pohodou dítěte, která je základem a hlavním smyslem veškerého působení na dítě.

V průběhu dne probíhá na všech třídách výchovně vzdělávací program "ČLOVÍČEK", kterého se děti běžně účastní. Na dvou třídách se uskutečňuje výuka pedagogikou Montessori. Při pedagogické práci vycházíme z věku dětí, maximálně podporujeme jejich individuální rozvojové možnosti. Každé dítě má možnost v době, kdy opouští MŠ dosáhnout optimální úrovně osobního rozvoje a učení, která je pro něj individuálně dosažitelná. Kromě všestranného rozvoje osobnosti se zaměřujeme na:

Jazykovou oblast
správná výslovnost - aby to, co děti sdělují, bylo hezké a srozumitelné.
Spolupracujeme s Pedagogicko-psychologickou poradnou, Speciálním pedagogickým centrem a dalšími odborníky v oblasti logopedie. Na zařízení pod jejich vedením pracují 3 logopedické asistentky (naše učitelky) a pomáhají dětem při nácviku správné výslovnosti.
Jedna ze tříd je speciální logopedická.
komunikace - aby děti to, co se naučily, uměly a chtěly sdělit.
Pomocí her vedeme děti k potřebě komunikace s dětmi i dospělými. Nebát se sdělit svoji myšlenku a poznatek. Umět naslouchat druhému, co sděluje nám.

Kontakt:

Mateřská škola Klubíčko
Grusova 448 
530 09 Pardubice-Polabiny

tel.:466 435 777

e-mail: msklubicko@seznam.cz

[Web-Mateřská škola Klubíčko]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.