Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next pardubicky-kraj golf next Mateřská škola Lázně Bohdaneč

Mateřská škola Lázně Bohdaneč

Základní myšlenkou a principem, z nichž vychází koncepce naší školy je prospěch každého jednotlivého dítěte, tj. jeho fyzický i psychický zdravý rozvoj, pocit osobního bezpečí a jistoty.

Mateřská škola Lázně Bohdaneč

Tyršova ulice 550
53341 Lázně Bohdaneč

Telefon: 466 924 231
E-mail: skolkalb@seznam.cz
Web: http://www.skolka-bohdanec.cz


Základní myšlenkou a principem, z nichž vychází koncepce naší školy je prospěch každého jednotlivého dítěte, tj. jeho fyzický i psychický zdravý rozvoj, pocit osobního bezpečí a jistoty.Děti se vzdělávají na základě prožitků a zkušeností, prostřednictvím činností,které jsou postaveny na vnitřní motivaci dítěte a jeho osobní aktivitě. Učitelky respektují individuelní zvláštnosti, možnosti a potřeby dětí ,tak ,aby se cítily spokojené a svobodné. Největší prostor je ponechán dětské hře.Čas pro hru si děti určují samy, učitelky hru podle potřeby podněcují, usměrňují a rozvíjí.

Charakteristika našeho školního vzdělávacího programu je dána již mottem mateřské školy.Je založen na přirozeném a stále se opakujícím rytmickém střídání ročních období a stím souvisejících tradic a zvyků.Naším cílem je v dětech vytvořit představu o nerozlučném sepjetí člověka s přírodou a společností. Školní program je zpracován v souladu s Rámcovým programem pro předškolní vzdělávání. Celoroční témata vystihují hlavní záměry vzdělávací práce mateřské školy. Dále je učitelky rozpracovávají do dílčích projektů. Nezbytnou součástí práce s projektem je tvořivá improvizace, pružné a citlivé reagování na okamžitou situaci.

Kontakt:

Mateřská škola Lázně Bohdaneč

Tyršova ulice 550
533 41  Lázně Bohdaneč

 
IČO: 70982686
Provozní doba:
PO-PÁ 6:30-16:30

Telefon: 466 924 231, 774 364 140

[Web - Mateřská škola Lázně Bohdaneč]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.