Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next pardubicky-kraj golf next Mateřská škola Odborářů

Mateřská škola Odborářů

Naše mateřská školka leží v klidném místě Polabin. Je obklopena přírodní zelení a rozlehlou zahradou se spoustou dětských hřišť.

Mateřská škola Odborářů

Odborářů 345
53009 Pardubice-Polabiny

Telefon: 466 430 929
E-mail: mspolabinyIII@quick.cz
Web: http://www.msodboraru.cz


Naše mateřská školka leží v klidném místě Polabin. Je obklopena přírodní zelení a rozlehlou zahradou se spoustou dětských hřišť.Poskytuje dostatek prostoru pro hry a zábavu. Kolektiv našich pracovníků se při vedení dětí řídí především myšlenkou Jana Amose Komenského: "Dítě je semínko, v němž je skrytá celá rostlina. Záleží na Vás i nás, zda vyroste silný, zdravý a rozložitý strom, který bude mít pevné a neporušené kořeny. Děti proto nebereme jako žáčky kterým je třeba přikazovat, ale jako partnery kterým stačí poradit.

 Naším cílem je celkový rozvoj osobnosti dítěte, jeho orientace ve světě, který postupně poznává. Z rodiny je to školka - kamarádi - blízké okolí - moje město - moje země - celý svět. Předškolní vzdělávání je nejdůležitější součástí celého školského systému a cílem je dovést dítě na konci tohoto období k tomu, aby získalo samostatnost a základy důležité pro jeho další rozvoj a učení po celý život.
Jednotlivé třídy jsou uspořádány a využívány jako herny, tělocvičny, pracovny pro děti a to vše směřuje k podpoře jednotlivých aktivit dětí potřebných pro rozvoj jejich osobnosti. Třída se pro nás stává kamarádským prostředím.
Děti i dospělí se cítí v naší mateřské škole dobře a spokojeně, nově příchozí dítě má možnost adaptovat se na nové prostředí spolu s rodiči. Všichni rodiče možnost zúčastnit se výchovného programu po celý den.

Kontakt:

Mateřská škola Odborářů
Odborářů 345
530 09  Pardubice-Polabiny

Tel: +420 466 430 929

E-mail: mspolabinyIII@quick.cz

[Web-Mateřská škola Odborářů]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.