Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next pardubicky-kraj golf next Mateřská škola Sluníčko

Mateřská škola Sluníčko

Naše mateřská školka má zájem o partnerské vztahy s rodiči, které jsou podporovány každodenní komunikací a odborným poradenstvím. Pro rodiče jsou připravována společně s dětmi zábavná odpoledne, besídky.

Mateřská škola Sluníčko

Gorkého 1521
53002 Pardubice

Telefon: 466 304 974
E-mail: msslunicko@tiscali.cz
Web: http://www.sweb.cz/ms-slunicko


Naše mateřská školka má zájem o partnerské vztahy s rodiči, které jsou podporovány každodenní komunikací a odborným poradenstvím. Pro rodiče jsou připravována společně s dětmi zábavná odpoledne, besídky.Alternativní třída pravidelně připravuje slavnosti Svatého Martina, Vánoční spirálu, Jarní a Letní slavnost pro rodiče s dětmi. Na MŠ aktivně pracuje stravovací komise, která pomáhá zařazovat zdravou výživu dětem.          
Celý kolektiv mateřské školy Sluníčko se svým jednáním, chováním, vzájemnou komunikací, ochotou a vstřícností podílí na vytváření pohody a spokojenosti dětí a rodičů.
 
Mateřská škola Sluníčko Pardubice, Gorkého 1521 je čtyřtřídní zařízení s heterogenními třídami, ve kterých jsou děti vedeny k vytváření kamaradských vztahů, k soucítění s mladšími či méně zručnými dětmi, jsou vychovávány  k vzájemné pomoci, respektu přirozenému učení nápodobou. Věkově smíšené třídy napomáhají vytvářet dobré sociální vztahy mezi dětmi. V MŠ je jedna alternativní třída s prvky waldorfské pedagogiky.

Pro prevenci správné výslovnosti je na naší škole logopedie. Vzhledem k tomu, že v současné době se u dětí objevují vady správného držení těla, probíhá na škole také zdravé cvičení dle Feldenkrisovy metody pod odborným vedením. Zájmové kroužky odborně vedou pedagogické pracovnice MŠ. Děti s rodiči mají k dispozici prostornou tělocvičnu, která je vybavována novým tělovýchovným nářadím a náčinním.

Kontakt:

Mateřská škola Sluníčko,Pardubice
Gorkého 1521
530 02 Pardubice

tel.: 466 304 974

e-mail: msslunicko@tiscali.cz

[Web-Mateřská škola Sluníčko]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.