Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next pardubicky-kraj golf next Mateřská škola Stonožka

Mateřská škola Stonožka

Mateřská škola sídlí v samostatné budově č. p. 312 v Sopotnici. Budova byla postavena a zkolaudována v květnu roku 1977 a od té to doby je plně využívána jako předškolní zařízení. Budova je přízemní a její technický stav je dobrý.

Mateřská škola Stonožka

Sopotnice 312
56115 Ústí nad Orlicí

Telefon: Null
E-mail: ms.sopotnice@tiscali.cz
Web: http://www.emartinka.cz/skolka


Mateřská škola sídlí v samostatné budově č. p. 312 v Sopotnici. Budova byla postavena a zkolaudována v květnu roku 1977 a od té to doby je plně využívána jako předškolní zařízení. Budova je přízemní a její technický stav je dobrý.

Budova předškolního zařízení byla vystavěna jako vícetřídní MŠ. Budovu lze plně přizpůsobit jednotřídnímu provozu (prostory nevyužité třídy se přemění na stálou ložnici, z herny se stává tělocvična), právě tak dobře jako dvoutřídnímu provozu pro který byla původně vystavěna. Rovná střecha budovy byla 1989/1999 zrekonstruována, z důvodu zatékaní dešťové vody a oprav, s tím souvisejících. Oprava altánu na školní zahradě proběhla v roce 1993 - nosné konstrukce, skla. V roce 2006 díky pomoci samotných rodičů došlo k další rekonstrukci - oplechování části altánu, čímž vznikl další úložný prostor.
Předškolní zařízení obklopuje velká školní zahrada s pískovištěm, několika zahradními průlezkami, svahovou skluzavkou, kolotočem, houpačkami a altánem. Velmi hezky několik let působily, a také poskytovaly úkryt před sluníčkem dva stromy břízy, které museli být v roce 2003 skáceny vzhledem k bezpečnosti při pobytu na školní zahradě (větve dosahovaly na elektrické vedení). V roce 2005 však došlo k vysázení 4 polokmenů ovocných stromů. Během celého roku plně využíváme zrekonstruovaný altán, kde s dětmi nacházíme úkryt před nepřízní počasí (ostré sluníčko, dešťové přeháňky). V altánu mají dětí dřevěné lavice, stoly, školní tabuly. Prostory školní zahrady jsou vybavené tak, aby umožňovaly dětem rozmanité pohybové a další aktivity.
Mateřská škola má přiměřeně velké prostory, dětský nábytek, tělocvičné nářadí a zdravotně hygienická zařízení jsou uzpůsobena potřebám a počtu dětí, jsou zdravotně nezávadná, bezpečná. Vybavení hračkami, pomůckami a materiály jsou pravidelně obměňovány, dle finančních možností školy. Hračky jsou umístěny tak, aby je děti dobře viděly a aby si je mohly samy brát a samy je ukládat.

Kontakt:

Mateřská škola Stonožka
Sopotnice 312
561 15 Ústí nad Orlicí

Mobil:+420 605 416 362
     
Email: ms.sopotnice@tiscali.cz

[Web-Mateřská škola Stonožka]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.