Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next pardubicky-kraj golf next Mateřská škola Svatopluka Čecha

Mateřská škola Svatopluka Čecha

Sídlíme ve středu města v historické budově, která zní dětskými hlásky více než sto let, tak dlouhou tradici zde zařízení pro děti má.

Mateřská škola Svatopluka Čecha

Svatopluka Čecha 345
53701 Chrudim

Telefon: 469 638 870
E-mail: ms.chrudim@worldonline.cz
Web: http://www.klicekksrdci.com


Sídlíme ve středu města v historické budově, která zní dětskými hlásky více než sto let, tak dlouhou tradici zde zařízení pro děti má.V současnosti má mateřská škola pět tříd a v nich 130 dětí, o které se stará 21 dospělých kamarádů. Mateřská škola má v Chrudimi velmi dobrou pověst, o čemž svědčí každoroční vysoký počet přihlášek nových školáčků.

 Součástí školy je třída pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami se skupinovou integrací dětí zdravotně postižených a zdravotně oslabených.
Na naší škole pracuje SRPDŠ, které je zřizovatelem pěveckého souboru Klíček. Klíčenky se jmenuje další pěvecká skupina, kterou tvoří bývalí členové Klíčku, kteří se chtějí zpěvu věnovat i když už věkem nepatří do mateřské školy. Soubory doprovází kapela dospělých kamarádů. Sbor vydal již tři CD. Těžiště veškeré činnosti souboru je je v charitativní oblasti. Rozdáváme svoji radost ze zpívání těm, teří ji nejvíce potřebují. Hrajeme a zpíváme seniorům, dětem a také jste nás již několikrát mohli vidět v České televizi.

Kontakt:

Mateřská škola Svatopluka Čecha,Chrudim
Svatopluka Čecha 345
537 01 Chrudim 
 
tel: 469 638 870 
mobil: 736 109 153
 
E-mail: ms.chrudim@worldonline.cz

[Web-Mateřská škola Svatopluka Čecha]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.