Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next pardubicky-kraj golf next Mateřská škola Tatenice

Mateřská škola Tatenice

Snažíme se, aby ve třídě panovala klidná a milá atmosféra, aby děti měly vždy radost z prožitého dne v MŠ, byly plní dojmů a těšily se na další den, kdy do MŠ přijdou.

Mateřská škola Tatenice

Tatenice 149
56131 Tatenice

Telefon: 465 381 232
E-mail: zs@tatenice.cz
Web: http://www.ms.tatenice.cz


Snažíme se, aby ve třídě panovala klidná a milá atmosféra, aby děti měly vždy radost z prožitého dne v MŠ, byly plní dojmů a těšily se na další den, kdy do MŠ přijdou.Naším cílem je šťastné a spokojené dítě, se spoustou vědomostí, dovedností a kulturních návyků, připravené pro vstup do školy.

Třídu 2.oddělení MŠ v Tatenici navštěvují děti ve věku od 5 let. Tedy je to jejich poslední rok v MŠ, rok před vstupem do 1. třídy ZŠ. Aby vstup do 1. třídy zvládaly děti bez problémů, je naším cílem vypěstovat u dětí kladný vztah ke škole, překonat strach z nového prostředí, připravit dítě na zvládnutí učiva. Dále je pro nás důležitý zdravý vývoj dítěte, protože když je dítě zdravé, dobře se cítí a má radost ze všeho, co se kolem něho děje.

Protože je to třída předškoláků, odpovídá tomu také vybavení hračkami a pomůckami, které mají děti k dispozici.Třída je prostorná,vybavená nábytkem přiměřené výšky,pojízdnými košíky se stavebnicemi a hracími koutky, které motivují děti ke spontánní hře. Kromě samostatného výběru her, hraček a činností jsou dětem nabízeny v průběhu dne i didakticky cílené činnosti, kde mají děti možnost uplatnit svoji tvořivost, fantazii, myšlení, seberealizaci a radost z vykonané činnosti a z úspěchu. Dítě má možnost samo tvořit a vymýšlet.Hračky, pomůcky i pracovní materiál jsou neustále dle potřeb obnovovány a doplňovány.Prostředí je pro děti podnětné, estetické,vyzdobené dětskými výtvory.Rodiče tak mají možnost prohlédnout si práce dětí.     

Kontakt:                   

Mateřská škola Tatenice
Tatenice 149
561 31  Tatenice
 
tel: +420 465 381 232

e-mail: zs@tatenice.cz

[Web-Mateřská škola Tatenice]

                 

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.