Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next pardubicky-kraj golf next Mateřská škola Trnávka

Mateřská škola Trnávka

Mateřská škola v Městečku Trnávce je škola s dlouholetou tradicí, která prošla různými změnami. Do budovy, ve které se nyní nachází, byla přestěhována v r. 1977.

Mateřská škola Trnávka

Městečko Trnávka 161
56941 Svitavy

Telefon: 461 329 122
E-mail: zs.mtrnavka@mtr.cz
Web: http://www.zsmtrnavka.cz


Mateřská škola v Městečku Trnávce je škola s dlouholetou tradicí, která prošla různými změnami. Do budovy, ve které se nyní nachází, byla přestěhována v r. 1977. Tato budova byla postavena jako víceúčelová se třemi pavilony pro tři třídy předškolních dětí.V současné době je MŠ dvoutřídní a využívá pouze jeden jednopatrový pavilon. Je v těsném sousedství základní školy, a i přesto, že se nachází téměř uprostřed vesnice, soukromí jí poskytuje velká přilehlá zahrada se vzrostlou zelení,vhodná pro pohybové, tělovýchovné, hravé a relaxační aktivity dětí.
Mateřská škola je součástí základní školy pod společným názvem a jejím zřizovatelem je OÚ v Městečku Trnávce.
Výchovně vzdělávací program:„Je nám dobře na světě aneb svět kolem nás v ročních obdobích"
toto je název vzdělávacího programu podle kterého v MŠ pracujeme a který vychází z Rámcového programu pro předškolní vzdělávání a z podmínek naší školy.
Program je zaměřený především na rozvíjení osobnosti dítěte s individuálním přístupem ke každému dítěti v úzké spolupráci s rodinou. Plánované činnosti vycházející z ročních období a tradic povzbuzují dětskou tvořivost, samostatnost, iniciativu, odpovědnost a schopnost spolupracovat s ostatními, žít ve skupině vrstevníků, vytvářet a dodržovat pravidla soužití, uznávat hodnoty potřebné pro další život.
V MŠ propagujeme výuku a výchovu pomocí názorného učení. Tímto způsobem se bezprostředně a nenásilnou formou předávají dětem znalosti z mnoha oblastí života. Tím , že je dítě přímým účastníkem, uchovává si poznatky mnohem déle a kvalitněji, než verbální formou.
Dětem, které mají logopedické problémy, po dohodě s rodiči, poskytujeme individuální péči.

Kontakt:

Mateřská škola Trnávka
Městečko Trnávka 161
569 41 Svitavy

Tel: +420 461 329 122
      
Email: zs.mtrnavka@mtr.cz

[Web-Mateřská škola Trnávka]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.